Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В українському інтернеті з’явився #ОТЧЕНАШ – новий проект команди протоієрея Георгія Коваленка

Версия для печатиВерсия для печати
23 лютого 2015 | Події

В перший день Великого посту в українському сегменті інтернету з’явився новий сайт ОТЧЕНАШ.укр.

Отченаш.укр

#ОТЧЕНАШ замислюється як великий просвітницький проект, мета якого – розповідати простою і зрозумілою мовою про віру, чесноти, свята, традиції та все те, що християнин має знати #ЯКОТЧЕНАШ, а також відповідати на релігійні запитання українців.

Подробиці щодо планів #ОТЧЕНАШ та про команду проекту в розділі «?»

Отченаш.укр

Проект розпочинається з розділу #СВЯТОДЕНЬ, що є сучасним православним календарем з авторськими переказами історій про життя святих, написаних на Святій горі Афон та перекладених з французьської видавництвом «Дух і Літера». Також до роботи над розділом запрошені відомий церковний історик Владислав Дятлов та відомий сучасний художник Юрій Нагулко.

Розділ ЧИТАННЯ ДНЯ сайту дає можливість користувачу ознайомитися з текстами Святого Письма, які в цей день пропонує Церква.

Розділ ТРАДИЦІЇ ДНЯ, окрім народних і церковних традицій, пропонує рецепти, розповідає про трапезу під час посту та нагадує, яким цей день був історії.

Окремо «ОТЧЕНАШ радить», що в цей день можна ПОЧИТАТИ, ПОСЛУХАТИ або ПОДИВИТИСЯ. Музику для слухачів розділу #ПОПКУЛЬТ підбирає відомий радіоведучий, протодиякон, регент церковного хору та диригент естрадно-симфонічного оркестру Микола Лисенко (праправнук Миколи Лисенка – всесвітньовідомого композитора і автора музики духовного гімну «Боже Великий Єдиний нам Україну храни»).

А ще користувачі зможуть дізнатися звідки з’явилася назва #ОТЕЦЬ_ІНТЕРНЕТ і хто є інтернет-дияконісою проекту.

Поспілкуватися з авторами проекту та поділитися думками і пропозиціями щодо його розвитку можна на сторінці в Facebook https://www.facebook.com/otchenashukr.

Проект відкритий до волонтерської співпраці та сподівається на благодійну підтримку користувачів та всіх небайдужих до української християнської просвіти.

Протоиерей Георгий Коваленко
#Отченаш.укр

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
10618

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар