Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В Луцьку помолилися за журналістів

Версия для печатиВерсия для печати
06 червня 2016 | Просвіта, ЗМІ

З нагоди Дня журналіста у Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька священики Волинської єпархії відслужили молебень за здоров’я працівників ЗМІ Волині. А також відправили літію за спокій душ тих медійників, які відійшли у вічність.

Богослужіння очолив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. Йому співслужили священнослужителі Волинської єпархії, які мають відношення до інформаційної діяльності та висвітлення подій церковного життя.

Окрасою богослужіння став спів хору студентів ВДС під керівництвом протоієрея Петра Муляра.

Протоієрей Валентин Марчук переказав присутнім благословення і вітання від митрополита Волинського і Луцького Нифонта і вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла та побажав Божого благословення у професійній діяльності.

«Я радий сьогодні, від імені нашого владики митрополита Волинського і Луцького Нифонта, привітати усіх вас, служителів слова, із вашим професійним святом. І я бажаю, щоб ми із вами більше писали про добро.

Як священнослужителі ми разом із нашим митрополитом бажаємо вам, щоб закінчилася війна. Ми молимося за наших героїв, які вже у вічності, які поклали свої життя на вівтар любові, аби ми тут на Волині молилися під мирним благодатним небом.

Ми сьогодні помолилися і за спокій душі одного із перших журналістів – Георгія Гонгадзе, котрий відійшов у вічність теж будучи служителем справжнього і чесного слова. Хай милосердний Бог вам допомагає. Многих вам літ», — сказав отець Валентин.

Він також подякував працівникам ЗМІ Волині за висвітлення благодійних та соціальних проектів Волинської єпархії та сприяння у їх проведенні.

А у подарунок волинські журналісти отримали збірки проповідей митрополита Волинського і  Луцького Нифонта.

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1480

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар