Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Вихованці недільної школи Кафедрального собору відвідали святині Лаври і помолилися на могилі Блаженнішого

Версия для печатиВерсия для печати
19 травня 2015 | Діти, молодь

У неділю, 17 травня, вихованці молодшої групи недільної школи «Соборна» разом із батьками та викладачами відвідали Києво-Печерську Лавру. Дякуючи партнерській підтримці Паломницького центру обителі, передостаннє заняття цього навчального року діти провели, так би мовити, на практичному занятті.

Традиційно декілька разів на рік вихованці недільної школи відвідують Києво-Печерську Лавру. Діти і дорослі вивчають історію святого місця та життя преподобних. Цього разу, як і завжди, зустріч зі святинею була незвичайною.

Особливістю дня стала поминальна панахида за упокій на могилі спочилого Митрополита Володимира, з благословення якого у 2009 році було започатковано недільну школу — один із перших проектів галереї «Соборна» Просвітницького центру Кафедрального собору.

Блаженніший часто бував у галереї «Соборна» на святкових заходах, благословляв дітей, любив дитячий спів та художні виступи дитячих колективів.

Малеча разом з батьками вшанували пам’ять Блаженнішого Митрополита Володимира. Заупокійну літію біля могили Блаженнішого звершив благочинний академічного храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці ієромонах Пимен (Воят).

Діти щиро молилися та Блаженніший показав, що він поруч. Зовсім несподівано до літії приєдналася раба Божа Тетяна, духовне чадо, спочилого Предстоятеля. Тетяна Миколаївна пригостила дітей пряниками та всі присутні відчули присутність спочилого, який завжди благословляв дітей гостинцями.

Після літії діти залишили Блаженнішому Володимиру квіти — на знак своєї любові та пам’яті.

Детальніше читайте на сайті soborna.church.ua

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Успенська Києво–Печерська Лавра
галерея «Соборная» УПЦ
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4644

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар