Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Самооборона» для дітей: в галереї «Соборна» навчатимуть фізичному та морально-психологічному самозахисту

Версия для печатиВерсия для печати
10 вересня 2015 | Діти, молодь

Галерея «Соборна» в рамках студійно-клубної діяльності просвітницького центру започатковує новий проект ― клуб із вивчення та освоєння прийомів самозахисту для підлітків.

 

Координатором клубу став полковник МВС України в запасі, багатодітний батько, спеціаліст із самозахисту, інструктор з рукопашного бою Володимир Панін.

***

Про безпеку своєї дитини в сучасному світі рано чи пізно замислюються кожні батьки. Як захистити свою дитину, коли вас немає поруч? Відповідь тільки одна: ваша дитина повинна вміти оборонятися самостійно.

На думку спеціалістів, у сфері самооборони головним завданням дитини чи підлітка на вулиці є, насамперед, розпізнати загрозу і спробувати уникнути її.

Тож поява нового пілотного проекту галереї «Соборної» пов’язана саме із сьогоднішню ситуацію на вулицях міста, фізичною та морально-психологічною підготовкою підростаючого покоління.

Про проект розповідає координатор клубу для підлітків «Самооборона», полковник МВС у запасі, багатодітний батько, спеціаліст із самозахисту, інструктор з рукопашного бою Володимир Геннадійович Панін.

«Чому ми вирішили зробити цей маленький пілотний проект?

По-перше, наші діти хворіють, по-друге, вони не завжди впевнено себе почувають ― в різних конфліктах, у зовнішньому і внутрішньому середовищі. Тому дітей потрібно розвивати.

Ми свого часу були розвинені і намагаємося передати все найцінніше нашим дітям для їх фізичного та духовного розвитку.

Адже без міцного тіла не буде міцного духу і навпаки ― без міцного духу не буде міцного тіла.

Основною метою занять є надати дітям навички самоорганізації та самооборони. Будь-які позаштатні ситуації на вулиці, в школі можуть спровокувати якийсь конфлікт, і дитина не знатиме, як із нього вийти. Тому метою є не насильство, а вміння захистити свого ближнього і самого себе. Хочеш бути сильним духом ― навчися захищатися.

У заняття курсу входять дихальні вправи, розминка, розвиток сухожиль, м’язової маси і базові техніки з різних видів єдиноборств ― те, що є прийнятним для дітей. Додатково будуть даватися тематичні ігрові моменти, пов’язані з розвитком фізичних навичок, бо попередньо підлітку потрібно дати навичку.

На заняттях ми будемо також говорити про історичні аспекти: які у нас були богатирі, козаки. Наприклад, Ілля Муромець. Адже це не просто билинний персонаж, а справжня історична постать, яку навіть причислено до лику святих».

Запрошуємо до клубу для підлітків «Самооборона».

Заняття проходять щонеділі з 12:00 по 13:00.

Запис до клубу за телефонами: (044)529 03 59 або (067)706996.

За матеріалами Фейсбук-сторінки Ксенії Зозулі

галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3502

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар