Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В галереї «Соборна» відкрилась виставка ікон для незрячих людей

Версия для печатиВерсия для печати

9 квітня в просвітницькому центрі собору — галереї «Соборна» — відкрилася унікальна виставка пізнання духовного світу для людей, які втратили зір. На ній представлені ікони і картини, нанесені на папір точковим способом для тактильного сприйняття пальцями.

Сюжет багатьох із них відображає біблійні події, коли по молитвам сліпих Господь дає їм зір.

Тут — ікони Пресвятої Богородиці, сліпої з народження святої блаженної Матрони Московської, святого Луки Войно-Ясенецького, що втратив зір на схилі років, та інших угодників Божих, історії з життя багатьох святих.

Відвідувачі виставки зможуть побачити, а також дізнатися про Центр реабілітації, адаптації та відпочинку при Всеукраїнській благодійній організації інвалідів і пенсіонерів «Обличчям до істини», яку очолює Володимир Миколайович Турський. Організацію було засновано в 1997 році. Основна мета діяльності – благодійність інвалідам, їх навчання, проведення семінарів, виставок, тощо.

Важливою сторінкою в діяльності центру стало заснування реабілітаційного центру для сліпих, який будується силами небайдужих людей.

Слепые строят реабилитационный центр. Нужна помощь зрячих (+реквизиты)

Щороку в Україні втрачають зір понад 10 тисяч осіб, половина з них – люди працездатного віку. Тому так важливо допомогти людині, яка втратила зір, не замкнутися, продовжувати вести активний спосіб життя. Допомогти дізнатися про всі можливості, як не втратити зв’язок із зовнішнім світом, бути активним членом суспільства – завдання волонтерів організації «Обличчям до істини». Саме так виражається християнська любов до ближнього, що дозволяє придбати духовний зір, коли «Всяке дихання та славить Господа»!

Відвідати виставку можна до 13 квітня (з 10.00 до 18.00) у виставковій залі галерея «Соборна».

ВХІД ВІЛЬНИЙ

***

Детальніше: менеджер з організації виставкової діяльності ДПЦ КС УПЦ (галерея «Соборна»), Брич Інна Іванівна тел.: 063 068 99 11, 095 671 12 11, (044) 529 03 59

За матеріалами сайту галереї «Соборна»

Владимир Николаевич Турский
духовна опіка людей із вадами зору
галерея «Соборная» УПЦ
виставка ікон

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5595

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар