Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В Афганському храмі Києва розпочалося читання Неусипної Псалтирі

Версия для печатиВерсия для печати
21 березня 2016 | Події

У Києві, в академічному Воскресенському «Афганському» храмі розпочалося цілодобове читання Неусипної Псалтирі — за здоров’я поранених, упокій загиблих воїнів і за мир в Україні.

До цілодобового читання Псалтиря у період Великого посту можуть долучитись усі, для кого сьогодні особливо важливою є посилена молитви за близьких.

Голова Української спілки ветеранів Афганістану, Герой України Сергій Червонописький зазначив, що Неусипний Псалтир в Афганському храмі — це молитва за майбутнє України: «Це заклик до миру, до усунення тих протиріч, які існують у нашому суспільстві. Ми будемо підтримувати читання Псалтиря цілодобово. Заходьте до нашого храму, будемо разом молитися за Україну».

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, читання Неусипної Псалтирі розпочали Керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Бориспільський і Броварський Антоній і голова Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Червонописький.

У період Великого посту Псалтир безперервно читатимуть вихованці Київських духовних шкіл, священнослужителі, воїни-афганці, учасники бойових дій на Сході України. Псалми будуть читати до 22 квітня.

Читання Неусипного Псалтиря відбувається з ініціативи студентів КДАіС за підтримки активістів Української спілки ветеранів Афганістану.

Цілодобове читання псалмів — давня монастирська традиція. Окрім поминання живих і померлих, підносяться також молитви з особливими проханнями і прикликанням Божої благодаті.

Свято-Воскресенський храм пам’яті загиблих та ветеранів Афганістану відкритий цілодобово (Київ, вул. Лаврська, 17).

За матеріалами Центру інформації УПЦ

протоієрей Сергій Ющик
воїни-афганці
Воскресенский Афганский храм
Неусыпаемая Псалтирь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1474

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар