Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Ужгородська «молодіжка» взяла участь у святкуванні 25-річчя Братства православної молоді Словаччини

Версия для печатиВерсия для печати
22 квітня 2015 | Діти, молодь

17-18 квітня у словацькому місті Кошіце відзначило 25-річчя заснування Братство православної молоді Словаччини.

З благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора у заході взяли участь учасники Ужгородського молодіжного братство в ім’я преподобного Алексія Карпаторуського. На святкування також було запрошено молодіжну з м. Білосток (Польща).

Цінуючи діяльність православної молоді Словаччини, а зокрема і його зв’язки з молоддю Мукачівської єпархії, владика Феодор звернувся з вітальною адресою до ювілярів.

«Шановне Братство Православної молоді Словаччини, дорогі друзі! Від щирого серця Вітаю Ваше Братство з ювілеєм! Зі своєрідним днем Вашого народження! Сьогодні молодь – це авангард майбутнього в усіх відношеннях. Особливо ця тема є актуальною, коли мова йде про православну молодь. Молодість – це не лише паспортні дані, але й філософія життя, незалежно від віку та пройденого шляху», йшлося у привітанні.

За словами владики, з одного боку молодість – це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. З іншого – це час становлення, професійного вибору, час мрій, час планування майбутнього. «І в цей час молодій людині приходить на допомогу Церква. Вона задає тон життєвому шляху людини, допомагає її світогляду і життєвому вибору. Бути молодим завжди прекрасно, Ви це і самі прекрасно знаєте, але не забувайте, що бути молодим означає ще й бути незалежним перш за все від гріха», - продовжив архіпастир.

Окремо владика Феодор привітав з ювілеєм духівника братства і керманича – отця Івана Білоруського. «Отець Іван! Я Вас знаю, як доброго пастиря, який не шкодує своїх сил заради блага людей. Ви є справжній пастир Христової Церкви і робите все можливе і неможливе заради користі тисячі молодих душ, яких Вам ввірив Господь».

Наостанок архієпископ Феодор побажав молоді Словаччини міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, креативних церковних думок та сил, щоб втілити в життя багато нових корисних проектів і мрій.

Учасники Ужгородської молодіжки разом зі своїми священиками взяли участь у богослужіннях, спілкуванні, дозвіллі, піснях та офіційній. Знайшовши нових друзів, відпочивши та долучившись до пізнання краси церковних і народних піснеспівів, молоді люди, сповнені планів на майбутнє, роз’їхались по домівках.

За матеріалами сайту Мукачівської єпархії

ФЕОДОР (Мамасуєв), архієпископ Мукачівський і Ужгородський
Мукачівська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4628

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар