Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Урочистості з нагоди 1000-ліття князя Володимира почалися: молебень на Володимирській гірці

Версия для печатиВерсия для печати
27 липня 2015 | Події

У понеділок, 27 липня, о 14:00 на Володимирській гірці в Києві розпочався урочистий молебень з нагоди 1000-лютнього ювілею преставлення святого князя Володимира. Пряму трансляцію богослужіння звершує телеканал "Інтер".

Присутні — а це священнослужителі та віряни з усіх єпархії Української Православної Церкви — зібралися навколо пам’ятника святому князю. У центрі ― 8 чудотворних ікон з усієї України.

Чудотворні ікони Божої Матері ― «Призри на смирення», «Піщанська», «Почаївська», «Касперівська» (покровителька Одеси) , «Зимненська», «Охтирська» (Сумська область) , «Троєручиця-Бердянська» та «Святогірська» ― є зосередженням свята. Їх спеціально привезено до ювілею з усіх регіонів України.

Після привітання з присутніми ― священноначаллям Української Православної Церкви та гостями урочистостей ― представниками Помісних Православних Церков ― Польської, Румунської, Сербської, Болгарської, Чеських земель та Словаччини ― Блаженніший Митрополит Онуфрій, Предстоятель Української Православної Церкви, розпочав молебень.

Богослужіння присвячено не лише 1000-літтю преставлення святого хрестителя Русі, а й особливій молитві ― за мир в Україні.

За богослужінням співає хор Київських духовних шкіл.

Далі буде...

Фото Юлія Ліфансе

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
1000-ліття преставлення святого рівноапостольного князя Володимира

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4793

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Привітання

Олександр |
Від імені Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Всесвітньої корпорації політологів та від себе особисто, щиро вітаємо Його Блаженство, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви та усіх віруючих православних християн з 1027-річчям з дня хрещення Київської Русі та 1000-літтям з дня упокоєння Святого Рівноапостольного Великого князя Київського Володимира, одного із засновників та покровителів нашої державності! З повагою Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, Президент Всесвітньої корпорації політологів Олександр Олександрович Герасименко

Додати коментар