Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Українська Православна Церква в черговий раз рішуче засуджує війну і насилля», — співчуття Предстоятеля з приводу загибелі людей у Краматорську

Версия для печатиВерсия для печати
11 лютого 2015 | Події

«Українська Православна Церква в черговий раз рішуче засуджує війну і насилля. Всі політичні протиріччя мають вирішуватися суто мирним шляхом. Політикам слід негайно докласти всіх зусиль для того, щоб припинити потік жертв серед мирного населення», — ідеться у тексті співчуття Блаженнішого Митрополита Онуфрія на офіційному сайті УПЦ.

«У зв’язку з черговим актом насильства у м. Краматорську, який забрав життя 16 мирних громадян, хочу висловити щирі слова співчуття правлячому архієрею Горлівської єпархії, архієпископу Горлівському і Слов’янському Митрофану, всім рідним і близьким загиблих, а разом з ними і всім, хто сприймає трагедію на Сході України як своє особисте горе, — зазначається в документі.

Від того, що ми вже щодня чуємо про нові й нові людські жертви, наше серце не має звикати до цієї сумної статистики…

Мої особливі слова підтримки я звертаю до всіх поранених і скалічених внаслідок артилеристського обстрілу. Нехай Господь полегшить ношу вашого життєвого хреста.

Закликаю всіх вірних чад Української Православної Церкви піднести свої щирі молитви за цих людей, а особливо за невинних дітей, які зазнали поранень від розриву снарядів. Піднесімо молитви і за вічний спокій убитих жителів Краматорську, а з ними і усіх мирних мешканців Донбасу, чия пролита кров нехай стане жертвою для прощення всіх їх вільних і невільних пригрішінь.

Всемилостивий Господь Своєю Благодаттю нехай Сам утре сльози всіх страждучих людей на Сході нашої Батьківщини і найшвидше пошле довгоочікуваний мир Українській землі».

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
МИТРОФАН (Нікітін), митрополит Горлівський і Слов’янський
Горлівська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1763

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар