Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

УКРАЇНА-ІЗРАЇЛЬ. Українські паломники моляться ПРО МИР

Версия для печатиВерсия для печати

21 вересня розпочалась масова поїздка на Святу Землю, організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви, в якій беруть участь близько 600 вірян з різних міст України.

Програмою поїздки передбачено відвідання святих місць Галілеї, Єрусалиму, Віфлеєму, а також відвідання місця Хрещення Спасителя на березі Йордану.
Паломники візьмуть участь у святковому богослужінні на честь свята Воздвиження Хреста Господнього, яке відбудеться в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового. Також прочан з України прийме під час аудієнції Єрусалимський Патріарх Феофіл ІІІ.

Масовий захід з відправки паломників на Святу Землю відбувається щороку. Цього разу в ньому взяли участь менше прочан, ніж це буває зазвичай. Це пов’язано з напруженою ситуацією як в Ізраїлі, так і в самій Україні, проте це спонукало прочан більш активно молитись про мир в обох країнах. Багато хто з вірян цілеспрямовано приїхав в Ізраїль, аби молитись за відновлення миру і добробуту в Україні.

Кульмінацією поїздки стане соборна молитва всіх українських паломників 27 вересня в Єрусалимському Храмі Воскресіння Христового, адже на святкову Літургію в цей день зберуться всі прочани, які перебуватимуть на той час в Ізраїлі.

Поїздка триватиме до 28 вересня.

За матеріалами сайту news.church.ua

Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
Израиль
Воздвижение Креста Господнего
паломництво
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2369

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар