Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Учасники Покровських читань вирішили звернутись до Президента України та Міністра освіти щодо відновлення у шкільній програмі предмету «Етика» (+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
05 листопада 2013 | Освіта

VІ Покровські міжнародні місіонерсько-просвітницькі читання, які в останні дні жовтня вже зібрали провідних викладачів Духовних шкіл, академіків та вчених, професорів ВУЗів та вчителів шкіл, завершилися. Цього року особливу увагу приділили проблемам духовно-морального виховання молоді.

Учасники форуму обговорили питання впливу християнства на формування освітньої парадигми в Україні, подальшого викладання духовно-моральних курсів в системі освіти, поширення християнських та сімейних цінностей у молодіжному середовищі, здійснення церковної місії у нинішніх умовах, біоетичні проблеми. 

За результатами роботи форуму була прийнята резолюція Покровських читань. Ознайомитись з текстом документу можна на сайті: rokim.org.ua 

Зокрема, обговоривши питання, пов’язані з необхідністю подальшого поширення духовно-культурних та сімейних християнських цінностей в молодіжному середовищі, учасники Читань внесли пропозицію:  

"Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо відновлення у Типових навчальних планах загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня навчального предмета «Етика»" (пунк 8).

Редакції порталу «Православ’я в Україні» на відкритті форуму вдалося поспілкуватися з організаторами, учасниками та гостями Читань з цього приводу. Свою позицію висловили Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский та Броварський Антоній, Міністр Культури Леонід Новохатько, Уповноважений Президента України Юрій Мірошниченко.

Читайте: БЛІЦ-ІНТЕРВ'Ю з Покровських читань. Духовно-моральне виховання молоді – місія можлива?

 

Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації і місіонерства УПЦ
Покровські читання

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1812

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар