Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У День Соборності України в Запоріжжі особливо помоляться про мир у державі

Версия для печатиВерсия для печати
22 січня 2015 | Редакция | Події

У Запоріжжі правлячий архієрей архієпископ Лука закликав паству і священиків у День Соборності України, 22 січня, посилити молитви про мир в нашій державі, повідомляє сайт Запорізької єпархії.

Звертаючись до священнослужителів, владика зокрема наголосив, що «кожен громадянин України повинен розуміти відповідальність за події в країні і за те майбутнє, в якому житимуть його діти».

«Наш обов’язок — зробити все, щоб молоде покоління не було пошкоджено гріхом братньої ненависті», — зазначив архієпископ Лука і закликав паству Запорізької єпархії в цей день посилити свої молитви, щоб Господь змилостивився «і послав усім нам мудрість і напоумлення, а землі нашій — мир».

Відповідно до розпорядження, надрукованого на сайті Запорізької єпархії, 22 січня духовенство має звершити молебний спів про мир (+текст) у нашій багатостраждальній Україні, а також закликати народ до спільної молитви, «пояснити її значення і необхідність, розкрити зміст соборності в житті Церкви».

«Поняття «соборність» має глибокі онтологічні корені і є необхідною і складовою частиною у визначенні самої Церкви Христової, — ідеться також у тексті розпорядження. — Соборність, кафоличність — це не просто універсальність, це вільна органічна єдність, яка досягається тільки силою любові».

ЛУКА (Коваленко), архієпископ Запорізький і Мелітопольський
День Соборності України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3495

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар