Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Сьогодні у Вінниці презентуватимуть видання та проекти Відкритого православного університету

Версия для печатиВерсия для печати
01 лютого 2018 | Події | Архів

У Вінниці відбудеться презентація видань та проектів Відкритого православного університету. Зустріч проведе ректор ВПУ Георгій Коваленко.

Організаторами події є Книгарня «Є» та Культурний центр Петра Могили.

Подія відбудеться 1 лютого

Адреса: Вінниця, вул. Соборна, 89, Книгарня "Є"

Початок — о 18.00. Вхід вільний

Модератор — Назарій Давидовський

***

Відкритий православний університет Святої Софії-Премудрості — освітній заклад некласичного типу, що спеціалізується на проведенні просвітницьких заходів релігійної та соціальної тематики.

Мета проекту — обговорення проблем реформування суспільства та країни, пропагування біблійних, загальнолюдських та європейських цінностей, а також формулювання цінностей сучасного українського суспільства.

Серед реалізованих книжкових проектів університету — «Молитовник православних вірян», книжки отця Кирила (Говоруна), а також бестселер ректора і засновника університету Георгія Коваленка «Біблійні історії для дітей» — неймовірно красива збірка ілюстрованих дитячих оповідань. 

«Біблійні історії для дітей» орієнтовані, передусім, на молодше покоління. Книжка містить 33 історії зі Старого та Нового Заповітів — від створення світу до Воскресіння Христового. Вона висвітлює не всі тези класичної Біблії, а лише ті, які є найзрозумілішими для дітей.

Автор уникав тих біблійних сюжетів, які є складними та неоднозначними для сприйняття дітьми. Ця книжка важлива тому, що питання, які порушено в цих історіях, насамперед стосуються життєвих цінностей. Незважаючи на ваше ставлення до релігії, ця книга саме про те, що ми маємо цінувати один в одному, і які цінності повинні допомагати нам розвиватися.

На зустрічі-презентації Георгій Коваленко розмірковуватиме про те, як говорити про віру та Біблію з людьми третього тисячоліття.

За матеріалами ФБ-події Зустріч з Георгієм Коваленком і «Біблійними історіями для дітей»

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1617

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар