Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У серії Бібліотека Відкритого Православія вийшла книга А.Аржаковського і М.Денисенка

Версия для печатиВерсия для печати
06 грудня 2017 | Книжки

У видавництві «Дух і Літера» вийшла нова книга серії «Бібліотека Відкритого Православія»

До видання «Чи можливе реформування Православія?» увійшли дві публічні лекції всесвітньовідомих православних богословів — Антуана Аржаковського (Франція) та диякона Миколи Денисенка (США), які вони прочитали у жовтні 2016 року у Відкритому Православному Університеті.

***

Реформа Православної Церкви є сучасною проблемою світового масштабу. Пошук внутрішньої єдності — серед православних — та зовнішньої — поміж братами-християнами, — їхнє примирення перед обличчям глобальних загроз (ядерних випробувань, екологічних та гуманітарних катастроф тощо) все частіше спонукає християн як до спільної праці, так і до молитви задля життя світу. Водночас і досі болючими постають питання канонічності, євхаристійного спілкування християн та непорушності православної святоотецької традиції.

У лекціях двох авторів — богослова Антуана Аржаковського та диякона Миколи Денисенка — розглядаються питання православ’я як «компасу віри», органічного розвитку православної літургії (із використанням найширшого світового досвіду) та залучення тисячолітньої української традиції, втіленої у Київській Церкві.

***

Про авторів

О. Микола Денисенко — диякон Православної Церкви в Америці, є доцентом факультету теологічних наук і директором Екуменічного інституту Хафінгтона в університеті Лойола Мерімаунт (Лос-Анджелес). Спеціалізується на літургійному богослов’ї і православному християнстві.

Антуан Аржаковський — французький історик та православний богослов, автор численних публікацій, представник Паризької школи богослов’я. Викладач європейських та американських університетів, Києво-Могилянської академії. Працював аташе з культури та освіти Посольства Франції в Україні. Є одним зі співзасновників Інституту екуменічних студій при УКУ. Директор із наукових досліджень Коледжу бернардинів (Франція).

За матеріалами ФБ-сторінки «Дух і Літера»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Переосмислення православної традиції та довір’я до майбутнього»

«Чи можлива літургійна реформа в Православ’ї?»

диякон Микола Денисенко
Антуан Аржаковський
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2777

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар