Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Румунії завершився масштабний Європейський зліт православної молоді

Версия для печатиВерсия для печати
09 вересня 2015 | Діти, молодь

Як повідомляв інтернет-портал «Православіє в Україні», у Румунії з 4 по 7 вересня відбувся Європейський зліт православної молоді. Він був присвячений обговоренню актуальних питань діяльності православної молоді в сучасних процесах в Європі.

Делегація з України на чолі з єпископом Обухівським Іоною, найчисельніша на форумі, складалася з молоді Києва, Донецька, Закарпаття та представників української діаспори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Європейському зльоті православної молоді в Румунії поміж 5 000 учасників найбільшою делегацією була українська

Другий день Європейського з'їзду православної молоді в місті Клуж-Напока розпочався молебнем, який відслужило румунське та закордонне духовенство, зокрема Патріарх Румунський Даниїл.

Українські делегати, які прибули на зліт, взяли участь в роботі не лише російськомовної секції, але й обговорили актуальні питання з молоддю, священнослужителями та викладачами з інших країн, зокрема,  у рамках роботи англомовного круглого столу.

Основний час молоді православні християни провели в групових обговореннях проблем та напрямків роботи православної молоді в об’єднаній Європі.

Окрему увагу не тільки української молоді привернула відкрита бесіда єпископа Обухівського Іони на тему: «Особливості сповіді молодих людей».

Окрім того, молоді люди відвідали музеї Клуж-Напоки та музеї етнографії Трансильванії.

Увечері усі п’ять тисяч учасників зльоту мали змогу послухати лекцію відомого серед православних усього світу богослова та молитвеника архімандрита Захарії Ессекського на тему міжособистісних стосунків серед православних в контексті стосунків людини та Бога.

Наступного дня біля площі кафедрального Успенського собору було відслужено Божественну літургію під головуванням Патріарха Румунії Даниїла.

Після Літургії молоді учасники відправилися на концерт народних гуртів та колективів, який було влаштовано в центральному парку міста Клуж-Напока.

Перед глядачами виступили народні колективи з усієї багатонаціональної Трансільванії: румунські, угорські, циганські, а також представники України із Закарпатської області.

Вранці 7-го вересня відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю, почесну естафету проведення закладу прийняла на себе румунська столиця.

Втомлена від активної програми зльоту, але радісна українська група повернулася у Київ, попрощавшись із молодіжним фестивалем до наступного року.

Карен Нікіфоров

ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
Синодальний відділ у справах молоді
православна молодь
Церква і молодь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2936

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар