Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Радомишльській «Папірні» відкрили дзвіницю «Дев’яти дарів Духу Святого»

Версия для печатиВерсия для печати
06 жовтня 2015 | Події

Днями на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбулося урочисте відкриття острову Щастя та дзвіниці дев’яти диводзвонів, що символізують дари Святого Духу.

Острів Щастя та арку з дев’ятьма дзвонами відкрили до дня народження музею, який відзначають 2 жовтня. Саме цього дня у 2011 році в Радомишлі на Житомирщині заслужений лікар України Ольга Богомолець відкрила музей-папірню. Там вона розмістила свою колекцію старовинних українських ікон.

«Коли я їздила на київську барахолку купувати ікони, один дідусь, який чимось торгував, подарував мені дзвіночок, ― розповіла на відкритті дзвіниці Ольга Богомолець. ― Кажу: "Та дзвіночок мені не треба" ― "Візьми, він тобі знадобиться", - наполіг».

Так, дзвін до дзвона ― і назбиралося їх вісім.

«Я кажу співробітнику: "От якби ще один дзвіночок, я би повісила їх дев'ять на арку біля замку". А він: "У нас же є ще один дзвін, подарований. Ви хіба забули?"».

«Раптом в інтернеті мені випадає інформація: дев'ять плодів Святого Духу і дев’ять дарів Святого Духу ― любов, радість, мир, довготерпіння і так далі. Ці дев’ять дарів ― те, чого так не вистачає нашій країні», ― згадувала пані Ольга.

Дев’ять старих дзвонів підвісили на арці біля замку. Тут же через місток Мрії тепер можна потрапити на острів Щастя, оточений водними каналами.

«У нас є острів Любові. Прямо перед замком. Якщо подивитися з замкової вежі, можна побачити його у формі серця, ― розказала Ольга Богомолець. ― Цього року відкриваємо острів Щастя. Там є скринька ― старовинна бджолина борть. Туди можна кинути лист самому собі з посланням, чого мені бракує для щастя».

За матеріалами інтернет-ресурсів Тиждень.ua та Gazeta.ua

Ольга Богомолець
Радомишльська папірня

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2014

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар