Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Львівській єпархії моляться за жертв масових заворушень

Версия для печатиВерсия для печати
20 лютого 2014 | Події

20 лютого, у день всеукраїнської жалоби, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, у храмах Львівської єпархії були звершені богослужіння за жертвами масових заворушень.

В цей день у Свято-Георгіївському кафедральному храмі у м. Львова було звершено Божественну літургію та поминальне богослужіння. Його очолив ключар кафедрального храму протоієрей Миколай Баранов у співслужінні кліриків храму протоієрея Василія Марунчака, ієрея Володимира Каплуна та протодиякона Олександра Бабія.

Під час Літургії виголошувалися особливі прохання за примноження любові.

Після Літургії отець Миколай зачитав Звернення єпископа Львівського і Галицького Філарета у зв'язку з останніми подіями в Україні.

«Вкотре мені, як і іншим ієрархам нашої Церкви приходиться слізно прохати усіх про примирення і запобігання кровопролиття. Нині, в Україні відбувається ескалація насильства, провокації, ціною яких стали десятки людських життів. Усі заклики до діалогу і примирення сторін, які пропагувала Церква, залишились не почуті! – йдеться, зокрема, у зверненні владики.

Церква Христова, як єдиний свідок морального закону Божого, і далі свідчить про не припустимість кровопролиття, яка б ціна за цим не стояла. Тому, сьогодні, коли Голос Церкви залишається не почутим, я, як і інші ієрархи Церкви, особисто знаходжусь у молитві і закликаю до неї кожного священика і вірянина.

По всій єпархії, благословляю звершувати постійну молитву за спокій та примирення і збереження нашої держави звершуючи молитву про примноження любові. Закликаю всіх піднести молитви за людей, що постраждали під час сутичок в Києві та знаходяться в лікарнях. В ці дні коли українська держава скорбить за загиблими людьми, будемо підносити молитви під час заупокійних богослужінь.

Нехай Господь сам управить наше життя, а спочилим надасть вічне блаженство у Царстві Небесному».

За матеріалами сайту Львівської єпархії

ФІЛАРЕТ (Кучеров), єпископ Львівський і Галицький
Львівська єпархія
День жалоби за загиблими в Україні
Евромайдан и Церковь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1990

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар