Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Луцьку звершили молебень за зцілення залежних від алкоголю і наркотиків

Версия для печатиВерсия для печати

1 березня відзначається Міжнародний день боротьби із наркотиками. З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія цього дня у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви були звершені молебні за стражденних від наркотичної залежності.

У Луцьку такий молебень було звершено у молитовній кімнаті, яка діє при Волинському обласному наркологічному диспансері, перед іконою «Неупиваєма Чаша» за всіх, хто страждає від різних залежностей.

Богослужіння очолив секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, йому співслужили настоятель каплиці і голова Волинського православного братства тверезості ім. святого праведного Іоанна Кронштадського протоієрей Степан Ярема, голова єпархіального відділу «Церква і медицина» протоієрей Богдан Линник, духівник православного сестринства священик Андрій Нікітіч,  а також священики Луцького міського благочиння.

Присутніми були медпрацівники закладу, а також головний лікар Волинського обласного центру здоров’я Сергій Новосад.

Звертаючись до присутніх, отець Миколай Бондарук, зауважив що цей медичний заклад є специфічним, адже тут лікуються люди як із пораненим шкідливими звичками тілом, так і з ними ж пораненою душею. Протоієрей Степан Ярема додав, що пацієнтам дуже допомагає існування у наркодиспансері каплички, куди вони можуть прийти помолитись.

У свою чергу головний лікар Волинського обласного центру здоров’я Сергій Новосад подякував митрополиту Волинському і Луцькому Ніфонту, вікарію Волинської єпархії єпископу Камінь-Каширському Нафанаїлу та священикам Волинської єпархії за труди у справі утвердження у суспільстві тверезого і духовного способу життя. Адже профілактика попадання людини у залежність є значно кращим і дешевшим способом боротьби з таким суспільним злом, як залежність від алкоголю і наркотиків.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
алкоголизм
накромания

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2477

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар