Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Лаврі відбулася Координаційна рада Синодального інформаційно-просвітницького відділу

Версия для печатиВерсия для печати
09 квітня 2014 | Просвіта, ЗМІ

У середу, 9 квітня, в Києво-Печерській Лаврі відбулася Координаційна рада Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви. Під головуванням голови СІПВ УПЦ протоієрея Георгія Коваленка, за участю співробітників відділу, в засіданні взяли участь керівники єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів з Луцька, Харкова, Львова, Вінниці, Мукачева, Херсона, Донецька, Сум, Дніпропетровська та Луганської області.

На Координаційній раді зокрема було розглянуто питання проведення весняного, ІХ Фестиваля ЗМІ православних. За попередньою інформацією, ФестЗМІ буде проведено з 19 по 22 травня 2014 року в м.Вінниці. Основна тема – питання соборних православних медіа, їхнього розвитку та функціонування у сучасному контексті.

Також учасники наради обговорили питання рекомендованих церковних ЗМІ: до переліку було додано дитячий журнал «Серебрянный звоночек» (Луганська єпархія). Окремо порушувалася проблема розповсюдження рекомендованих ЗМІ в єпархіях та діяльність тих ЗМІ, які не мають благословення священноначалля УПЦ. Детальніше питання рекомендованих ЗМІ було вирішено обговорити на майбутньому фестивалі.

У рамках зустрічі представники єпархій розповіли про ситуацію в своїх регіонах. Детальніше читайте на «Православії в Україні»:

Слово регионам: Харьков

Слово регіонам: Херсон

Слово регионам: Днепропетровск

Слово регіонам: Донецьк

Слово регіонам: Суми

***

Об 11:30 у приміщенні Київської Митрополії відбулася зустріч учасників Координаційної ради з Місцеблюстителем Київської Митрополичої кафедри митрополитом Онуфрієм.

Протоієрей Георгій Коваленко представив владиці голів єпархіальних інформаційно-просвітницьких відділів, а також співробітників СІПВ УПЦ.

Митрополит Онуфрій тепло привітав православних журналістів, наголосивши на тому, наскільки актуальною є їхня діяльність, особливо в сучасних умовах інформаційного суспільства.

Читайте також: Митрополит Онуфрій – православним журналістам: «Будьте теплою течією у холодному океані інформації»

***

Після цього у Синодальному залі Києво-Печерської Лаври відбулася зустріч членів Координаційної ради з митрополитом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром.

Був присутній також голова Синодального відділу УПЦ по роботі з молоддю, головний редактор православного журналу для молоді "Отрок.ua" єпископ Обухівський Іона.

Владика Олександр розповів про здоров’я Блаженнішого Митрополита Володимира та запросив усіх особисто відвідати Предстоятеля.

Протоиерей Георгий Коваленко
Координаційна рада СІПВ УПЦ
Україна єдина

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7663

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар