Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У ЛАВРІ ПРОЩАЮТЬСЯ З ПРЕДСТОЯТЕЛЕМ - відео і фото (оновлено)

Версия для печатиВерсия для печати
06 липня 2014 | Редакция | Події

УВАГА! Прощатися з Блаженнішим Митрополитом Володимиром можна ЦІЛОДОБОВО, у тому числі під час Божественної літургії вранці 7 липня, до початку відспівування. Потім вшанувати пам’ять спочилого Предстоятеля УПЦ можна буде на місці його поховання.

***

Вдень у суботу, 5 липня, гроб із тілом Блаженнішого Митрополита Володимира було доставлено до його резиденції у Святій Успенській Києво-Печерській Лаврі, де Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій відслужив заупокійну літію.

Умер Блаженнейший Митрополит Владимир

***

Також резиденцію Митрополита Київського і всієї України у Києво-Печерській Лаврі відвідав Президент України Петро Порошенко, який вшанував пам’ять та помолився біля труни Блаженнішого Митрополита Володимира.

Співчуття Президента України

З глибоким сумом я сприйняв звістку про смерть Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Із життя пішов видатний духовний лідер, який очолював Церкву в часи її відродження після десятиліть жорстокого гоніння. Власним прикладом він закликав до життя за заповідями Господніми, до милосердя і доброчинності, примирення та злагоди. Все його архіпастирське служіння було сповнене любові до рідної України.

Висловлюю щирі співчуття єпископату, духовенству, чернецтву та всім вірним Української Православної Церкви у зв’язку із непоправною втратою Першосвятителя.

Вічна йому пам’ять.

***

О 16:45 тіло Предстоятеля Української Православної Церкви було доставлено до Святих воріт Лаври, звідки було перенесено до Успенського собору.

У соборі тіло Блаженнішого Владики перебуватиме до відспівування в понеділок, 7 липня.

У неділю, 6 липня, в Успенському соборі було звершено Божественну літургію, яку очолив Місцеблюститель Київської Митрополичої кафедри митрополит Онуфрій у співслужінні архієреїв та духовенства Української Православної Церкви.

Фото надане фотослужбою Предстоятеля

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Умер Блаженнейший Митрополит Владимир

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
11964

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар