Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У Києві «Різдвяний Арсенал». Сьогодні — зустріч зі святителем Миколаєм

Версия для печатиВерсия для печати

Напередодні Дня святого Миколая в Мистецькому Арсеналі відбулося відкриття святкового ярмарку «Різдвяний Арсенал», в якому зокрема взяв участь голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.

19 грудня на маленьких відвідувачів «Різдвяного Арсеналу» чекає незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!

Упродовж грудня тут працювала Пошта святого Миколая –  діти надсилали свої листи святителю з проханням про найзаповітніші мрії. А 19 грудня святий Миколай зустрінеться з авторами листів та виконає їхні прохання і бажання. 

Також у День святого Миколая та Міжнародний день допомоги бідним, що є чудовою нагодою відкрити своє серце і простягнути руку допомоги тим, хто найбільше її потребує, буде відкрито Благодійну виставку творчих робіт дітей з інвалідністю «ПОДАРУЙ ДІТЯМ ДИВО!».

А 19 грудня з 17.00 до 19.00 відбудеться аукціон з продажу творів дітей з інвалідністю. Для них, а також інвалідів, які перебувають в інтернатних установах соціального захисту населення, творчість є однією з небагатьох можливостей самореалізуватися та відчути себе повноправними членами суспільства.

Усі зібрані кошти будуть направлені на відкриття центру денного перебування для дітей з інвалідністю. Це своєрідний "дитячий садочок", де діти з особливими потребами можуть навчатися і проходити реабілітацію у денний час. Завдяки таким закладам все більше дітей зможуть виховуватися у сім’ях, а не в інтернатах.

Увага! У межах проекту відбудеться збір іграшок та подарунків для маленьких пацієнтів дитячих відділень лікарняних закладів.

А ще цього ж дня починає свою роботу Акустична майстерня казки ВЕЛИКЕ ВУХО, під час якої діти самі озвучуватимуть чарівні історії казкарки Дзвінки Матіяш. Усі записи будуть використані у створенні аудіо-казки, яку пізніше зможуть почути діти по всій Україні.

Тож, Мистецький Арсенал запрошує всіх на «Різдвяний Арсенал», що триватиме до 29 грудня.

***

Як відкривався «РІЗДВЯНИЙ АРСЕНАЛ» — дивіться яскравий фоторепортаж Максима Сидоренко.

святитель Николай Чудотворец
Різдво Христове

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
9322

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар