Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Ще одна пожежа. Згорів будинок багатодітної родини о.Миколая Яковлюка на Волині (оновлено)

Версия для печатиВерсия для печати
20 квітня 2016 | Потрібна допомога

Відкрито рахунок для допомоги протоієрею Миколаю Яковлюку, родина якого залишилася без житла внаслідок пожежі.

Допомогти можна, перевівши кошти на картку Приватбанку: 5168 7555 1438 5026 – Яковлюк Микола Іванович.

***

Цю пожежу, причиною котрої, за попередніми даними, стало коротке замикання електропроводки, могли спостерігати не тільки мешканці селища Олика, а й навколишніх сіл. Високий стовп вогню піднімався до неба, повідомляє сайт Волинської єпархії.

Біда сталася минулої п’ятниці, 25 березня, ввечері, пожежу ліквідовували чотири пожежні машини з Олики, Цумані, Ківерців та Луцька.

Без даху над головою опинилася родина настоятеля місцевого Троїцького храму протоієрея Миколая Яковлюка. У них з матінкою семеро дітей. В Олиці отець Миколай служить майже 20 років. Мешкала родина у старій хатині, яку батюшка переробив та добудував.

На разі родина Яковлюків, а це 9 чоловік, мешкає у батьків матінки. Але там хата невеличка, а тепер взагалі стала затісною.

Благочинний Ківерцівського округу протоієрей Олександр Кондратюк повідомив, що у храмах благочиння священики оголошуватимуть про біду, яка спіткала родину отця Миколая, і проситимуть людей в міру своїх можливостей допомогти.

Долучиться до допомоги і Волинська єпархія. Невдовзі буде відкрито картковий рахунок, на який добрі люди зможуть спрямовувати свої пожертви для погорільців.

Волинська єпархія
Протоієрей Миколай Яковлюк
нужна помощь
пожар
3773

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар