Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Тут навчаються сини та доньки Ярослава» — ФОТОрепортаж з відкриття клубу вихідного дня у Софії Київській

Версия для печатиВерсия для печати

Дві цікаві події позначили відкриття нового сезону у Відкритому Православному Університеті. Для дорослих це була лекція-зустріч із афонськими ченцями, а для дітей — презентація нового проекту «Школа Анни Ярославни».

У неділю, біля Брами Заборовського, відбулося святкове відкриття дитячо-юнацького клубу вихідного дня.

Напрямки діяльності «Школи» презентували її викладачі, а учні розважалися, грали, співали, руковторили та квестили!

Кіра Петрачек

Напутні слова та побажання мудрого пізнання прозвучали від оранізаторів проекту — ректора Відкритого Університету протоієрея Георгія Коваленка та заступниці директора Національного заповідника «Софія Київська» Кіри Петрачек.

Подарунком для гостей свята став виступ дитячої студії «Радощі» із етюдом-мініатюрою. Після чого усі хлопці та дівчата (і актори, і глядачі) розділилися на групи, обравши собі заняття до душі: хто вирішив рукотворити на майстер-класі #НаВсіРукиМайстрині Тетяни Фурманової; хто шукав скарби на території заповідника. Хто — співав і танцював на занятті з вокалу з Ольгою Амеліною та #Смарт-дівчатами.

Були й такі, хто вирішив не марнувати часу, а долучитися до МУДРОСТІ, послухавши лекцію В’ячеслава #ПРИмудрого про князя Ярослава та його нащадків.

«Сподіваємось, що тут ростимуть та набиратимуться знань і мудрості наші діти, які насправді є синами і доньками Ярослава Мудрого», — побажав на відкритті «Школи» прот.Георгій Коваленко. — «Історія, до якої діти мають можливість долучитися тут, органічно входитиме в їхнє життя. Не з підручників, а через гру, спілкування з однолітками та старшими друзями, через дух самої Софії. Це є добрий початок довгого спільного шляху».

«Ми вдячні за теплий прийом і співпрацю Софійському заповіднику, — сказала #ТворчаМама проекту Анастасія Ревякіна. — Сьогодні було багато музики та співів. Пісня є давнім супутником українців, певною мірою їхньою біографією. Вона допомагала людям у різних ситуаціях, як от і сьогодні. Співаючи, діти розкривалися, раділи, дехто навіть подружився. Музика і мудрість у стінах Софії — це дуже символічно».

Як це було, бачив фотокореспондент Максим Сидоренко.

Протоиерей Георгий Коваленко
Школа Анни Ярославни
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
про Університет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5280

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар