Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ТУРИНСЬКУ ПЛАЩАНИЦЮ влітку буде відкрито для поклоніння. Програму поїздок до неї обговорили учасники на засіданні «Паломницького клубу»

Версия для печатиВерсия для печати
09 грудня 2014 | Події

7 грудня в приміщенні церковного будинку при храмі преподобного Феодора Освяченого відбулось засідання «Паломницького клубу», організоване місіонерсько-просвітницьким центром «Київський Єрусалим», спільно з Паломницьким Центром Української Православної Церкви.

Головною темою обговорення стало відкриття для поклоніння Туринської Плащаниці у квітні-червні 2015 року. Ця подія відбувається лише один раз на кілька років і в європейській традиції отримало назву «Високе паломництво». Поховальна Плащаниця Господа зберігається в італійському містечку Турин. Наукові дослідження давно підтвердили достовірність цього артефакту, який має безпосереднє відношення до Хресної Смерті і Воскресіння Спасителя.

З докладною доповіддю на тему історії цієї святині перед учасниками засідання виступила Олена Тимофєєва. Вона розповіла про обставини відкриття Туринської Плащаниці, а також про варіанти її відвідання в період «Високого паломництва». Програми поїздок, запропоновані слухачам, були підготовлені Паломницьким Центром Української Православної Церкви. Потім присутні переглянули документальний фільм «Святині християнського світу. Туринська плащаниця».

З неабияким інтересом учасники заходу вислухали презентацію маршруту «Чудотворні ікони України», запропоновану Маргаритою Пащенко – співробітницею Паломницького Центру УПЦ. Цей тематичний маршрут включає в себе поклоніння святиням Черкаської, Вінницької, та Житомирської єпархій і під несподіваним кутом розкриває історію православних святинь цих регіонів.

Після офіційної частини роботи клубу, в храмі на честь преподобного Феодора Освяченого, відбувся подячний молебень, який відправив настоятель храму, ієрей Петро Семащук. Під час богослужіння присутні молились за мир в Україні, а потім молитовно привітали Катерину Корчагіну – співробітницю Паломницького Центру УПЦ – яка відзначила того дня свої іменини.

На завершення роботи клубу, під час традиційного чаювання, відбулась презентація відеоролика «Свята Земля очима паломника», підготовленого Паломницьким Центром УПЦ (автор і режисер – Олександр Ворсін).

Паломницький центр при Відділі зовнішніх церковних зв’язків УПЦ
иерей Петр Семащук
Олександр Ворсін
«Киевский Иерусалим»
Туринська Плащаниця
паломництво

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2394

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар