Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Треба обмежити уряд і дати більше прав Церкві, сім’ї та особистості — це заповідав нам Сам Бог» — доктор Джеймс Девідс

Версия для печатиВерсия для печати
14 листопада 2016 | Точка зору

Доктор юридичних наук, доктор філософії, американський юрист і доцент юридичного коледжу «Університету Ріджент» Джеймс Девідс виступив із публічною лекцією у п’ятницю, 11 листопада, у Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Біблійні принципи організації суспільства: сучасний досвід і перспективи». Джеймс Девідс та Брюс Андерсон у Відкритом Університеті. ФОТОрепортаж

Брюс Андерсон у ВПУ: «Мене вразило ваше православне відродження в ХVI ст. Тут є довга традиція партнерства різних деномінацій»

Містер Девідс  упродовж 40 років є членом Християнського правового суспільства (Christian Legal Society)  — найстарішої і найбільшої професійної організації християнських адвокатів у США.

У своїй лекції у Відкритоу Православному Університету він поглянув на світ та уряд через перспективу християнського світогляду, проаналізував його вплив на формування держави.

«Радий бути разом із вами, друзі, сьогодні у Православному Університеті. Дуже приємно бути в іншій країні, яка культурно відрізняється від моєї. Та водночас мати спільні релігійні засади, які такж відрізняються семантично, певними відтінками.

Сьогодні я мав можливість поділитися з людьми трьома основоположнии християнськими доктринами, які нас об’єднують і є спільними для нас: це те, що Бог є Творцем і створив нас за своїм образом; ми є грішними людьми; нам потрібен примиритель — Ісус Христос, Який спасає нас.

Але ці три основоположні християнські доктрини несуть принципи, які ми, як християни, можемо застосувати, відповідаючи на виклики суспільства. Будучи правником, держслужбовцем, для мене важливо, яким чином вони стосуються саме цієї сфери.

Основними речами для християнських доктрин є те, що люди грішні, а уряд, який складається із тих самих людей, має бути обмеженим у своїй владі. Ми говорили про те, що повинен бути чіткий розподіл влади, людини чи певної групи людей. Маючи обмежений уряд, у нає, як християн, є шанс використовувати наші дані Богом можливості на створення організацій, які б відповідали на виклики суспільства. Йдеться про сильну Церкву, сильну сім’ю, сильну особистість, яким потрібно більше волі, обмеживши уряд.

Нам треба більше свободи і прав, бо їх нам дав Сам Бог. І це лише кілька прикладів того, наскільки спільними є наші християнські доктрини і яким чином ми можемо їх розповсюджувати.

Мені буде дуже приємно у майбутньому знову з вами зустрітися. Із нетерпінням очікую на це. Дякую».

Джеймс Девідс
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2457

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар