Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Тисячі вірян пройшли 13 липня хресною ходою з чудотворною іконою Божої Матері «Призри на смирення»

Версия для печатиВерсия для печати
15 липня 2014 | Події

Хресний хід з іконою Божої Матері «Призри на смирення» відбувся 13 липня, в день пам’яті Собору славних і всехвальних 12-ти апостолів, з благословення Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.

Икона Божьей Матери Призри на смирение

За традицією, хід стартував від Свято-Михайлівського храму с. Білогородка і завершився у Ризоположенчеському монастирі, що в с. Томашівка Фастівського району Київської області.

Розпочалася проща після Божественної літургії в Свято-Михайлівському храмі, яку очолили архієпископ Білогородський Миколай, єпископ Макарівський Іларій та єпископ Фастівський Даміан.

За богослужінням підносилися молитви про благополучну подорож.

Архіпастирі також помолилися за упокій новопреставленого Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира, від дня смерті якого минуло дев’ять днів.

Архієпископ Миколай та єпископ Іларій пройшли хресним ходом до місця, де в селі Білогородка знаходився храм на честь Дванадцяти апостолів, збудований ще у княжу добу. Тут було відслужено молебень святим апостолам, після чого владика Миколай розповів про історію храму, подякував владиці Іларію за спільну молитву та привітав вірян зі святом.

***

Далі прощу очолював намісник київського Свято-Введенського монастиря єпископ Фастівський Даміан.

Чудотворна ікона Божої Матері «Призри на смирення» була пронесена через селища Києво-Святошинського, Макарівського, Фастівського районів Київської області.

У населених пунктах кілька тисяч учасників ходу зупинялися для звершення молебнів, під час яких місцеві жителі мали можливість прикластися до святині. За богослужіннями звучали прохання і молитви про мир і благоденство на нашій землі.

Люди йшли весь день, і вже ближче до півночі, у Ризоположенському монастирі владика Даміан сердечно привітав священнослужителів і мирян зі святом і подякував усім за труди і спільну молитву.

Урочистості у Свято-Богородичному Ризоположенчеськом чоловічому монастирі завершаться 15 липня Божественною літургією, в день престольного свята обителі — Положення чесної ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні.

ДАМІАН (Давидов), єпископ Фастівський, вікарій Київської Митрополії
ІЛАРІЙ (Шишковський), архієпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії
МИКОЛАЙ (Грох), архієпископ Білогородський, вікарій Київської Митрополії
Київська Митрополія
Чоловічий монастир на честь Положення ризи Божої Матері у Влахерні (Київська єпархія)
Икона Божией Матери «Призри на смирение»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4060

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар