Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Свято оновлення сердець — благодійний обід для нужденних — відбувся на Водохреще в галереї Соборній

Версия для печатиВерсия для печати
21 січня 2016 | Бідні, біженці

Цьогоріч у свято Богоявлення Господнього галерея «Соборна» започаткувала нову традицію – благодійний обід для нужденних на Водохреще.

19 січня 2016 року просвітницький центр кафедрального собору УПЦ за підтримки небайдужих людей вперше провів цю акцію, яку вже назвали святом оновлення сердець.

Для більшості запрошених на обід гостей частування та спілкування з волонтерами – це чи не єдиний подарунок, на який нужденні можуть сподіватися в різдвяний період. Адже більшість із тих, хто прийшов до «Соборної»,– самотні люди.

На благодійний обід до галереї завітав голова парафіяльної ради кафедрального собору УПЦ єпископ Бородянський Варсонофій. Він передав благословення від Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

«Важливо, щоб ми в це величне Богоявлення Господнє не просто говорили слова «любов», «допомога», «доброта», а ще й підтверджували це своїм прикладом, показували на ділі. І чудово, що в нас на території кафедрального собору колектив просвітницького центру собору – галереї «Соборної» – проявляє любов справами», – сказав на відкритті акції владика Варсонофій.

Обід було організовано завдяки небайдужим людям, зокрема ктитору просвітницького центру та звичайним людям, які вирішили підтримати ініціативу.

«У нас є благодійники – прекрасні, хороші люди, які долучаються до цієї благодійної акції, що проводиться у цей важливий святковий день. Сьогодні у такий нелегкий час ми як ніколи маємо потребу в об’єднанні сил заради нашого майбутнього, можна сказати, і суспільства в цілому», – подякував волонтерам та доброчинцям владика.

Вже вкотре співорганізатором благодійного обіду для соціально незахищених став партнер просвітницького центру – столичний ресторан «Харчевня». Стараннями його директорки Тетяни Ястребової та її колективу учасники благодійного обіду отримали смачне частування. Благодійну акцію підтримали волонтери проекту «Руки милосердя» та активна столична молодь.

Приємним сюрпризом став святковий концерт від друзів центру – театрального колективу для особливих дітей «Інтеграл» (художній керівник Тамара Сніжко) та дорослого хору недільної школи Свято-Іллінського храму на Подолі (настоятель – прот. Віталій Косовський).

За матеріалами сайту Кафедрального собору УПЦ

галерея «Соборная» УПЦ
Водохреща

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2030

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар