Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Свято Миколая у Школі Анни Ярославни: «Сьогодні нам допоміг сам святий!»

Версия для печатиВерсия для печати

Свято Миколая — це не тільки солодощі і подарунки дітям. Найголовніша ідея цього дня — вміння та бажання допомогати один одному. Це добре знають учні Школи Анни Ярославни, які напередодні дня святого Миколая, 18 грудня, прийшли до Софії Київської, у Браму Заборовського, аби привітати друзів та відсвяткувати день Миколая Чудотворця.

 

Програма була насиченою. Про неї нам розповіла одна із викладачок Школи, #смарт&бьюті Анастасія Лиходій.

«Сьогодні ми для наших дітей і гостей приготували свято — «День святого Миколая». Ми заспівали пісні, які вивчили на вокальних майстер-класах, зробили мультиплікаційну розповідь про діяння св.Миколая та його життя. Також підготували театральні постановки. І наш художній керівник дитячо-молодіжної студії «Радощі» Сергій Дудко показав виставу «Подарунок святого Миколая».
Також була вікторина про життя Миколая Чудотворця та про цікавинки, пов’язані із ним. Діти отримували призи. Та найголовніше — вони продемонстрували відмінні знання і бажання навчатися, запам’ятовувати, робити щось добре, бути кращими, ніж, наприклад, учора.

Що мені найбільше імпонує в дітях, які до нас приходять, так це те, що всі вони відкриті до добра, до нових, якісних та позитивних звершень. Тому працювати з ними — щастя.

Там, де діти, там завжди веселощі, маленькі шаленства. І сьогодні наші діти були щасливими, веселими, радісними, бадьорими, усміхненими. Брали активну участь в активностях. А як вони виступали!..

За ці два місяці, що функціонує наша Школа, хлопці та дівчата багато чому навчилися і вийшли на новий рівень майстерності».

Найнесподіванішою стала новина про те, що Миколай, можливо, до нас... не прийде. Повчальну історію про хлопця, який погано поводився і заслужив урок доброчесності від святого, виконали найменші учасники студії «Радощі».

Але, безперечно, найвеселішим був конкурс питань-відповідей. Про нього розказала іще одна #смарт&бьюті викладачка Олександра Кравченко

«Наймасштабнішим конкурсом була вікторина. Дітям більше подобається, коли є відеосупровід активностей, тоді вони краще сприймають інформацію, їм подобаються картинки. Сьогодні з нами був сам святий Миколай, адже у нас декілька разів траплялося так, що щось могло зірватися, не вийти. Але все вийшло. Святий нам допоміг, це точно!»

 

Одна з головних організаторів свята, #творчамама Школи Анастасія Ревякіна упевненя свято відбулося чудове.

«Сьогодні стільки прйшло людей, стільки дітей! І, мені здається, всі лишилися дуже задоволеними.

Особливо хочу сказати про майстер-клас Тетяни Фурманової, бо він незвичайний.

На ньому діти вчилися бути помічниками святого Миколая. Вони робили поробки для діток, які лікуються в реалібітаційному онкологічному центрі. Ці поробки з іменними листівками діти вкладуть у мішечок святого Миколая і передадуть цим діткам. А за це отримають посвідчення «Помічник святого Миколая» і невеличкий сюприз. І треба сказати, що діти із величезним задоволенням намагаються створити щось добре».

Школа Анни Ярославни зростає і професійно, і кількісно — упевнений ректор Відкритого Православного Університету прот.Георгій Коваленко.

«Ми сьогодні бачили, що Брама ледь вмістила тих, хто прийшов на виставу студії «Радощі». І це не може не тішити. Ми побачили знову прекрасну виставу — повчальну не тільки для дітей, а й для дорослих.

І взагалі мені сьогодні подумалося, що дуже важливо, щоб ми разом із нашими дітьми занурювалися в дитячі християнські історії, спектаклі, фільми, в те, чого ми були самі як діти позбавлені за нашого радянського атеїстичного дитинства.

Бо, з одного боку, ми виховуємо власних дітей, зобов’язані це робити, а з іншого — ми маємо розуміти, що іноді ми виховуємося разом із дітьми. І день святого Миколая, я думаю, — це те свято, коли, з одного боку, ми всі занурюємося в дитинство, а з іншого — ми всі (і дорослі, і діти) намагаємося стати помічниками святого Миколая. Я думаю, це та головна думка, яку ми маємо поширювати і для себе, і для своїх дітей».

Протоиерей Георгий Коваленко
Анастасія Ревякіна
Анастасія Лиходій
Олександра Кравченко
Татьяна Фурманова
Школа Анни Ярославни
святитель Николай Чудотворец

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4172

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар