Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Святковий концерт для ветеранів Великої Вітчизняної. Фоторепортаж з Кафедрального собору

Версия для печатиВерсия для печати

6 травня для ветеранів та дітей-війни у галереї «Соборній» відбувся святковий концерт.

Цього дня друзі галереї «Соборна» — громада храму на честь «Взискання загиблих» на чолі з настоятелем о.Сергієм Екшияном привітали бабусь та дідусів зі спілки ветеранів Солом’янського району, м. Києва. Очолив заупокійну панахиду за почилими воїнами в рамках заходу, благочинний Солом’янського благочиння о. Ярослав Шовкеник.

«Ми повинні розуміти, що найсвятіший нинішній обов’язок нас як нащадків – зробити все, аби ветерани Великої Вітчизняної, особливо інваліди, самотні вдови, хворі та немічні дідусі й бабусі, відчували і розуміли: їм було заради чого проливати кров і нести на своїх плечах тяжкі воєнні труднощі тоді, в обпалених війною роках», — зауважив отець Сергій, звертаючись до ветеранів.

Віршами гостей привітали вихованці недільної школи при храмі на честь «Взискання загиблих». Концертну програму продовжили виступи хорових колективів «Соборного благовісту» та колективу із Обухівського району, Київської області.

Колектив «Соборний благовіст» виконав як духовні канти – «Про милість твою Господи», «Навчи мене Боже любити», так і знані з дитинства народні пісні — «Мамина вишня в саду», «Синенький скромный платочек», «Катюша» та ін.

«Це світле і добре свято стало ще однією нагодою показати, що навіть у важкі часи для країни ми з повагою та любов’ю ставимось до старшого покоління. Адже вони важко працювали, віддали свої роки і здоров’я, щоб створити наше майбутнє. Вони заслуговують на вічну пошану і вдячність. Я дякую Богу за можливість долучитись до такої благої справи. Ми неповинні забувати, що якщо Бог сподобить дожити до старості, то чи хтось нам скаже добре слово, чи подасть руку підтримки… Не забувайте шанувати наших дідусів та бабусь, наших батьків, як заповідував сам Господь» — підкреслила Ксенія Зозуля, художній керівник вокального колективу «Соборний благовіст», керівник галереї «Соборна» Просвітницького центру кафедрального собору УПЦ.

За матеріалами soborna.church.ua

Протоієрей Сергій Екшиян
Ксенія Зозуля
ветерани
Велика Вітчизняна війна
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4787

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар