Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Священний Синод УПЦ: «Ми маємо зробити усе можливе, аби церковні розділення в Україні відійшли в минуле»

Версия для печатиВерсия для печати

Священний Синод Української Православної Церкви, який зібрався сьогодні, 6 липня, в Києво-Печерській Лаврі, прийняв Звернення до єпископату, духовенства, ченців та мирян у зв’язку зі смертю Блаженнішого Митрополита Володимира, Предстоятеля Української Православної Церкви.

Священный Синод УПЦ

З глибокою скорботою сповіщаючи вірним УПЦ про те, що Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир спочив у Господі  5 липня 2014 року, і відзначаючи непересічну роль Предстоятеля у становленні і розвитку Української Православної Церкви, Священний Синод  особливо наголосив на зусиллях, які доклав Блаженніший Володимир у подоланні церковного розділення.

«Великим болем в серці спочилого святителя була рана церковного розділення. Усі, хто знав Його Блаженство, бачили, з яким болем він завжди говорив про те, що православні християни в Україні, які сповідують одну віру, на жаль, залишаються розділеними», — йдеться у тексті Звернення.

«Блаженніший Володимир докладав чимало зусиль для подолання церковних розділень. І це є його заповітом усім нам. Ми маємо зробити усе можливе, аби церковні розділення в Україні відійшли в минуле».

Священний Синод також закликав єпископів, духовенство, ченців та мирян піднести гарячі молитви за спочилого Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира:

«Нехай Господь прийме його в оселі праведників. Будемо гаряче молитися і за нашу Святу Українську Православну Церкву».

Повний текст Звернення читайте на сайті прес-служби Української ПравославноЇ Церкви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

«Перед труною спочилого Предстоятеля просимо ради Христа всіх, хто тримає зброю, скласти її та сісти за стіл переговорів» — Звернення Синоду

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Умер Блаженнейший Митрополит Владимир
Священний Синод УПЦ
Священний Синод УПЦ 6 липня

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4097

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар