Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Субота, 6 червня, – віддання Свята Трійці. З понеділка — Петрів піст!

Версия для печатиВерсия для печати

Якщо перекласти звичайною мовою, Віддання – це прощання зі святом П’ятдесятниці, день, коли ми виходимо з часового простору, присвяченого цій події, востаннє цього року налаштовуючи себе відповідними молитвами. Адже день сходження Духа Святого на апостолів ми святкували цілий тиждень.

День Святого Духа

Проте це зовсім не означає скасування молитов до Святої, Живоначальної, Єдиносущної та Нероздільної Трійці і до Святого Духа, які є постійною та невід’ємною складовою нашого щоденного духовного життя.

У день Віддання перед початком вечірнього богослужіння під спів тропаря П’ятдесятниці ікону Сходження Духа Святого заносять у вівтар, а її місце на центральному аналої займає наступна – цього разу нею має стати ікона Всіх Святих.

Пам’ятаймо, що в день Віддання свята ми не «віддаємо» його, а навпаки – намагаємося максимально закарбувати його духовний сенс у власній свідомості, нібито повторюючи те, що дізналися і збагнули про це свято цього року. Тож, сподіваємося, Живоначальна Трійця та Святий Дух стануть цього разу ближчими до нас, а ми частіше звертатимемося до Бога з молитвою свідомо.

З понеділка, 8 червня, розпочинається Петрів піст, який триватиме до 12 липня — свята первоверховних апостолів Петра і Павла. Цього року піст становитиме 35 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Чому сучасні люди не можуть бути святими? — Коментар прот. Георгія Коваленка до Дня Всіх святих.

До Дня всіх святих о. Лонгін (Чернуха) - про прагнення до святості (відео)

День Всех Святых

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3796

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар