Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Стежина добра»: на ВОЛИНІ розпочав роботу літній дитячий православний табір

Версия для печатиВерсия для печати
19 червня 2014 | Діти, молодь

Вже багато років у жіночому Свято-Троїцькому монастирі, що у селі Старосілля на Маневиччині, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта діє літній православний дитячий табір «Стежина добра». У розташованій посеред мальовничого соснового лісу обителі православні діти мають можливість цікаво та з користю для душі відпочити та збагатитись духовно.

Читайте також: «Стежина добрА», або Якби не табір, і монастиря б не було?

ЛУЦЬК. Вперше на оздоровленні у дитячому таборі «Стежина добра» були дітки, які перехворіли на онкозахворювання

Цього року табір відкрився 11 червня і перша зміна має назву «Церковні свята». Кожен день присвячений одному із церковних свят – Воскресінню Христовому, двунадесятим святам та іншим великим святам Православної Церкви.

Цього року до традиційної програми «Стежини добра» були внесені певні корективи – так для дівчат один день був «Днем жінок мироносиць», а хлопці відзначали своє свято у «День пам’яті святого благовірного князя Олександра Невського».

Щодня на дітлахів чекають приємні сюрпризи та насичений відпочинок – спортивні та інтелектуальні ігри, катання на конях, купання у басейні.

Насиченою є і духовна складова – усі разом читають ранкові та вечірні молитву, навіть ходять на Полуношницю, яка, згідно уставу богослужінь у монастирях, відправляється у Свято-Троїцькому монастирі щодня опівночі.

Архімандрит Аліпій (Сапіга) та голова молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський), а також вожаті табору – вихованці ВДС та православні студенти світських вузів, які працюють тут волонтерами, докладають усіх зусиль, аби як найкраще забезпечити змістовний відпочинок дітей.

«Практика проводити щоліта цей табір «Стежина добра» має надзвичайну користь. Діти стверджуються у нашій святій Православній вірі. Це також сприяє їх духовному росту, глибшому воцерковленню також і їх батьків», – зауважив речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
архімандрит Аліпій (Сапіга)
ієромонах Ілля (Вишневський)
дитячі православні табори

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6905

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар