Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

США. Єпископ Іона та протоієрей Миколай Могильний розповідають у Сан-Франциско про соціальне служіння української молоді

Версия для печатиВерсия для печати
02 липня 2014 | Діти, молодь

27 червня у м.Сан-Франциско (Сполучені Штати Америки) розпочав роботу XIII Всезарубіжний з’їзд православної молоді, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

З благословення Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія, на запрошення Руської Православної Церкви Закордоном, участь у форумі бере делегація Синодального відділу УПЦ у справах молоді у складі: голова відділу вікарій Київської Митрополії єпископ Обухівський Іона та заступник голови з питань тюремного служіння протоієрей Миколай Могильний.

Епископ Иона (Черепанов) в Сан-Франциско на XIII Всезарубежном съезде православной молодежи

Біля мощей святителя Іоанна Шанхайського

Цього року традиційна зустріч православної молоді РПЦЗ приурочена до 20-річчя прославлення в лику святих свт.Іоанна Сан-Франциського, Шанхайського чудотворця.

Увечері 27 червня молебним співом з акафістом святителю Шанхайському і Сан-Франциського Іоанну в Радосте-Скорбященському соборі м. Сан-Франциско, де перебуває рака з нетлінними мощами святого, молодіжний форум розпочав роботу.

Очолив богослужіння Першоієрарх Руської Зарубіжної Церкви Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон, якому співслужили представники духовенства різних єпархій Руської Зарубіжної Церкви, а також архієреї — гості молодіжного з’їзду, у тому числі голова Синодального відділу з соціального служіння Московського Патріархату єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеїмон та голова Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископ Обухівський Іона.

Після молебню були зачитані вітальні адреси до учасників ХІІІ молодіжного з’їзду. Вітання від Місцеблюстителя Київської Митрополичої кафедри митрополита Онуфрія зачитав єпископ Іона. Він також передав у дар митрополитові Іларіону пам’ятну панагію.

Цього року участь у молодіжному форумі беруть представники 11 країн. Загальна кількість учасників — понад 150 осіб. Провідна тема з’їзду — соціальне служіння молоді.

Робочі зустрічі з’їзду розпочалися наступного дня, 28 червня. Єпископ Іона розповів учасникам форуму про соціальне служіння української молоді та відповів на численні запитання аудиторії.

ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
Синодальний відділ у справах молоді
протоиерей Николай Могильный
XIII Всезарубежный съезд православной молодежи

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6398

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар