Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

СПРОСТУВАННЯ. Віруючі Покровського храму с. Глеваха — про сюжет «5 каналу»: «З нашої церкви від нашого батюшки ніколи не роздавалися такі листівки»

Версия для печатиВерсия для печати
04 серпня 2014 | Події

До Київської Митрополії надійшов лист від парафіян Покровського храму с. Глеваха Київської області з приводу показаного 1 серпня на «5 каналі» телесюжету «Піп УПЦ МП веде антиукраїнську пропаганду».

«Ми, прихожани Покровського храму УПЦ, повідомляємо, що з нашої церкви, від нашого батюшки (ігумена Аркадія) ніколи не роздавалась та не розповсюджувалась листівка та інформація, яка була показана на «5 каналі» 01.08.2014», - ідеться зокрема в тексті звернення.

Під листом свої підписи поставила 121 особа.

Також парафіяни направили офіційного листа керівництву «5 каналу».

Читайте: «Просимо спростувати неправдиву інформацію» — парафіяни с.Глеваха звернулися до керівництва «5 каналу»

У тексті викладено обставини, в яких проводилася зйомка телесюжету знімальною групою та висловлено прохання спростувати викладену в сюжеті неправдиву інформацію, «яка зводить наклеп на священика та прихожан Покровського храму селища Глеваха Київської області та розпалює ворожнечу в цей нелегкий для нашої країни час, коли дуже потрібно, щоб між людьми примножувалась любов».

Покровська церква в с. Глеваха Київської області

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5185

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Очень жаль, когда журналисты

Ксана|
Очень жаль, когда журналисты забывают об отвественности за свои слова и действия. Уже не впервые сталкиваюсь с ситуацией, когда интервью на момент беседы и интервью, выложенное в прессе - это абсюлотно разные вещи. То же самое и с "новостными" сюжетами, которыми торгуют, как арбузами на базаре. Работала некоторое время с рекламой, поэтому наблюдала "кухную" изнутри Я понимаю, что у журналистов семьи, им хочется сохранить работу и они зависят от редакционной политики.... Только не надо бы превращать свою профессию из "четвертой власти" во "вторую древнейшую".

Додати коментар