Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Спроба захоплення храму — ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Церкву закрито до рішення мешканців міста

Версия для печатиВерсия для печати
06 жовтня 2014 | Події

У неділю, 5 жовтня, відбулася спроба захоплення храму в ім’я святих князів Бориса і Гліба в Переяслав-Хмельницькому Бориспільської єпархії (Київська область), повідомляє сайт Бориспільської єпархії.

Невідомі особи, що були одягнені в камуфляжну форму, з бейсбольними бітами, на чолі з депутатами міської ради Сіворко М.М., Левченко В.Г. та Салобай А.З. зрізали замки на церковних дверях. Вдаривши в церковні дзвони, вони заблокували вхід у храм.

Нападники поводилися агресивно, погрожували, відтіснили віруючих від храму, при цьому зірвали скуфію з голови настоятеля храма прот. Анатолія Міхневича. Отець настоятель повідомив про інцидент у міліцію, котра виставила біля дверей храму охорону. Благочинний, духовенство благочиння  та віряни негайно прибули до місця, де втановили чергування.

Вимоги протестуючих, які взагалі не мають ніякого відношення до життя релігійної громади, полягали у відстороненні настоятеля храму та переходу громади та храму до Київського патріархату. Дії відбувалися при мовчазному спогляданні представників духовенства УПЦ КП.

Пізніше до храму під’їхав міський голова Костін Т.В. для врегуювання конфліктної ситуції. Він оголосив про зібрання жителів мікрорайону Борисівка у суботу 11 жовтня для проведення голосування стосовно переходу громади до УПЦ КП.

Бориспільська єпархія
захваты храмов
диалог УПЦ и УПЦ (КП)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5175

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар