Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Спільнота святого Егідія запрошує до Молитви за мир

Версия для печатиВерсия для печати

Спільнота Святого Егідія запрошує на Молитву за мир в Україні та світі, яка відбудеться в середу, 19 грудня, о 19.00, у прокафедральному соборі св. Олександра в Києві. Молитву очолить єпископ Віталій Кривицький.

Молитва за мир в Україні та світі проводиться за ініціативи Спільноти Святого Егідія в Києві щомісяця упродовж 5 років. Спільнота переконана, що молитва є першою справою, яка допоможе у встановленні миру і міжцерковного діалогу.

Молитва за мир Sant’Egido проходить у 70 країнах світу. У грудні — через загострення ситуації на фронті і введення воєнного стану — у світі особливо будуть молитись за мир у нашій країні.

Відповідно до останніх досліджень, упродовж 2017 року у світі зафіксовано 378 конфліктів, більшість з яких забуто. Ці конфлікти включають 20 воєн, в яких втягнуто 15 країн світу. Під час Молитви за мир згадуються усі країни, де тривають військові протистояння. 

Спільнота святого Егідія є міжнародною організацією, яка існує в понад 70 країнах світу. У цих країнах щомісяця проходить молитва за мир, на якій, серед інших країн, моляться також і за Україну. Організація відома своєю благодійною діяльністю і миротворчими ініціативами.

Початок — о 19:00

Київ, собор св. Олександра, вул. Костьольна, 17

За матеріалами ФБ-сторінки події

Юрій Ліфансе
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Спільнота Святого Егідія
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1418

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар