Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Сьогодні — церковне свято Покрови Богородиці та День захисника України

Версия для печатиВерсия для печати
14 жовтня 2016 | Церковне свято

14 жовтня в Україні відзначають великі свята — Покрови Божої Матері, День захисника України та День українського козацтва.

Християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці виникло у Візантії на згадку про чудесне визволення Константинополя від нападників.

З’явлення Божої Матрі в оточеннi ангелiв, пророкiв i апостолiв, яка покрила своїм омофором городян на всенічній службі у Влахерській церкві, стало надзвичано шанованим в Україні чудом, символом порятунку від ворога.

Відтак для козаків свято Покрови було найбільшим і найзначущим. Вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою.

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості вітає всіх православних християн зі святом Покрови, всіх українців і козаків — із Днем захисника Вітчизни і бажає берегти та захищати наші цінності: землю, народ, мову, віру, волю, родину, історію та культуру. І робити це з любов’ю до Бога і України. І хай нам допомагає у цьому Свята Премдрість.

***

А киянам ми нагадуємо: сьогодні о 13:00 на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться святкування Покрови Божої Матері «Будь здорова, козацька Покрово!»

Будемо раді вітати батьків і дітей.

 Запрошуємо 14 жовтня на свято Покрови до Школи Анни Ярославни

Покрова Божої Матері
Покров Пресвятой Богородицы
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2348

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар