Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Соціальна акція ВОЛИНСЬКОЇ єпархії: «Дай, Боже, давати, а не брати!»

Версия для печатиВерсия для печати

20 родин, які усиновили дітей чи стали їхніми опікунами, отримали продуктові набори від Волинської єпархії Української Православної Церкви.

На зустрічі з опікунами та усиновителями, яка відбулася у Луцькому міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, отець Валентин сказав таку фразу: «Церкві гроші не потрібні». Тобто, коли вже збудований храм, який є домом Бога на землі, то надалі духовні пастирі виховують у людях милосердя, бажання поділитися з ближнім, з тим, кому важче, ніж тобі.
І Волинська єпархія Української Православної Церкви у співпраці з луцьким міським головою Миколою Романюком допомагає і незрячим, і нечуючим, і дітям та родинам з особливими потребами. Допомога ця не від дати до дати, а постійна.

Великі пакети з продуктовими наборами люди брали з вдячністю, бо такий час, що і хліба насущного потребують. З духовним напуттям їх вручили протоієрей Валентин Марчук та благочинний Луцької міської округи протоієрей Володимир Літвенчук. Дай Бог, як кажуть, давати, а не отримувати…

Увагу привернула жінка вже доволі старшого віку (як виявилося, їй вже 55), яка тримала на руках малого хлопчика — дитя, яке горнулося до названої мами. Три роки тому Господь звів цих двох людей в одному з дитячих притулків. Жінці так було шкода хвору дитину, яка отримала родові травми, що вона рік (!) вилежала з ним по лікарнях, витягувала з хвороб, як могла. Потім й усиновила. Має дорослу дочку, яка живе окремо, але залишається, звісно, членом цієї незвичайної родини. Хлопчик дуже її любить, як і вона його. Мати каже, що дочку вона народила у 18, за домашніми клопотами, роботами радість материнства якось трохи обминула. Не могла тоді повністю віддати себе дитині, як тепер.

Ось заради допомоги таким мужнім і добрим людям й працює Церква, а Волинська єпархія шукає нових жертводавців для милосердної справи.

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
протоієрей Володимир Літвенчук
соціальна допомога
діти-інваліди
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1601

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар