Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Школа Анни Ярославни провела благодійну акцію для «Дітей надії»

Версия для печатиВерсия для печати
13 березня 2017 | Діти, молодь

Благодійну акцію для хлопців і дівчат, якими опікується фонд «Діти надії», провели викладачі Школи Анни Ярославни минулими вихідними.

Зустріч відбулася на базі  Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського.

Українські діти їдуть в Італію — загоювати рани, нанесені війною

У програмі занять із дітьми, які виїхали з Донбасу, а також із дітьми учасників бойових дій на Сході України, були спів і театр.

Шукати та знаходити в усьому красу — це була мета, яку поставили викладачі своїм учням. Тож мистецтво музики і театру стали шляхом до прекрасного.

Викладачі Школи #творчамама Анастасія Ревякіна, #людинаоркестр Ольга Амеліна, режисер театральної студії «Радощі»  #вартовийрадощів Сергій Дудко та smart&beauty Олександра Кравченко понад дві години разом із дітьми співали хором та соло, вигадували цікаві історії, робили постановки, грали в рольові ігри — шукали красу у спільній творчості та дружбі.

Це вже не перший проект Школи Анни Ярославни та «Дітей надії». Свята, організовані Відкритим Православним Університетом, та заняття у Школі є ковтком свіжого повітря для дітей, батьки яких у певний момент сучасної історії України могли опинитися по різні боки протистояння.

«Школа Анни Ярославни» підтримає дітей, постраждалих від війни на Сході України

«Якщо перший рік ми працювали над подоланням конфлікту, упереджень між українцями Сходу та Заходу, між переселенцями та учасниками АТО, то вже сьогодні у цих дітей абсолютно немає такого стереотипу, — розказала виконавчий директор фонду Катерина Клюзко. — Вони ідентифікують себе «я — українець». Це була одна з наших ідей, місій. І для нас це надія, що росте нове суспільство, з іншою свідомістю».

«Видно, що з дітьми ведеться робота», — розповів Сергій Дудко. — «Вони відкриті і привітні. Немає жодної агресії чи негативу. А ще — толерантні один до одного».

Дітям заняття подобаються дуже. Задоволені й їхні батьки. В Інституті св.Фоми ми зустріли маму Марії й Олександри Олену Шевченко. Чоловік Олени — військовий, учасник АТО. Олена стежить за подіями від Школи Анни Ярославни і намагається доньок залучати до всіх акцій: «Мене дівчата просять кожного разу: мамочка, поїхали! Мама не завжди може, але намагається. Удома в нас на кожну є корона, яку дівчата робили у Школі. Ми всі по черзі — королеви».

Школа Анни Ярославни — у нас цікаво і дітям, і дорослим. ФОТО з недільного заняття

Фонд «Діти надії» запрошує до роботи із дітьми людей, які дуже люблять свою справу. Тільки так, упевнені тут, можна багато чому навчитися. Коли любиш сам, тоді ця любов передається й іншим.

Так, через спів, гру, спілкування, спільний інтерес у «дітей надії» відбувається реабілітація і накопичується ресурс добра і краси. Так ростуть та формуються діти-українці, з новою свідомістю, які люблять свою країну, цікавляться нею і хочуть для неї щось робити.

Анастасія Ревякіна
Ольга Амеліна
Сергій Дудко
Олександра Кравченко
Школа Анни Ярославни
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Діти надії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1983

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар