Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Школа Анни Ярославни» підтримає дітей, постраждалих від війни на Сході України

Версия для печатиВерсия для печати
19 червня 2016 | Діти, молодь | Архів

Казкотерапію, заняття з вокалу, арт-терапію проведуть з дітьми в літньому таборі «Мости надії» викладачі «Школи Анни Ярославни», що діє при Відкритому Православному Університеті Святої Софії-Премудрості.

Це буде вже друга спільна акція Відкритого Православного Університету та благодійної фундації «Діти надії та любові».

Перша відбулася на православне свято Пасхи, 2 травня 2016 року, коли на території Національного заповідника «Софія Київська» було влаштовано народне святкування Великодня, куди запросили й сім’ї, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України.

«Школа Анни Ярославни» святкує Великдень у Софії Київський — фоторепортаж

Табір «Мости надії» проходитиме з 19 по 24 червня 2016 року. До участі в ньому запрошено 45-50 дітей з багатодітних сімей, будинків сімейного типу, вимушених переселенців та українських військовослужбовців, які проходили службу в зоні АТО.

24 червня робота табору завершиться екскурсією в Софії Київській за підтримки Відкритого Православного Університету.

Після закінчення роботи табору всі діти вирушать на відпочинок до Італії, де впродовж місяця-двох їх безкоштовно прийматимуть італійські християнські родини.

Табір є проектом благодійної фундації «Діти надії та любові», яка була заснована в 2015 році християнами-волонтерами. Організовуючи рік тому допомогу вимушеним переселенцям та сім’ям, що постраждали внаслідок конфлікту на Сході України, волонтери зрозуміли, що недостатньо надавати лише матеріальну підтримку. Сім’ї потребують спілкування та морально-духовної реабілітації. Так було засновано фундацію «Діти надії та любові», яку згодом підтримали благодійні організації в Італії та Франції, і діяльність її вийшла на міжнародний рівень.

19 червня о 15:00 в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського (Київ, вул. Деревлянська (колишня Якіра), 13) відбудеться урочисте відкриття табору за участю співорганізатора фундації «Діти надії та любові», директора видавництва «Дух і Літера» Костянтина Сігова, керівника Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості протоієрея Георгія Коваленка, директора Інституту релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві о. Войчеха Суровки та виконавчого директора благодійної фундації «Діти надії та любові» Катерини Клюзко.

Запрошуються всі бажаючі!

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Школа Анни Ярославни
Діти надії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2448

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар