Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Щоп’ятниці — хліб і вода. Віряни УПЦ посилять піст задля миру та цілісності держави — благословення Предстоятеля

Версия для печатиВерсия для печати
27 лютого 2015 | Редакция | Події

«…Легше розпочати війну, аніж зупинити її. Цей процес вимагає від нас великого терпіння і великої молитви», — сказав зокрема під час проповіді за богослужінням у неділю, 22 лютого, Блаженніший Митрополит Онуфрій.

УПЦ на хлебе и воде

Благословляючи вірян Української Православної Церкви на Великий піст, Предстоятель закликав усіх, кому дозволяє стан здоров’я, щоп’ятниці протягом усього посту до заходу сонця вживати тільки хліб і воду, а також читати дванадцять молитов «Отче наш» і дванадцять молитов «Богородице Діво, радуйся» з земними поклонами.

«Зважаючи на складну cуспільно-політичну ситуацію в Україні, задля відновлення миру в нашій Батьківщині та збереження цілісності нашої Держави», таке благословення Предстоятель дав духовенству, чернецтву та мирянам Української Православної Церкви, повідомляє Офіційний сайт УПЦ.

«Хто ж за станом здоров’я не зможе притримуватись у ці дні суворого посту, нехай трохи утримає себе у споживанні звичайної пісної їжі. Коли людина починає себе обмежувати, змушує себе іти до Бога, робити добро, прощати, то вона з перших кроків починає відчувати Божественну благодать, бо Бог цілує навіть благочестиві наміри людини», — наголосив Предстоятель.

Також Владика закликав віруючих протягом посту намагатися нікого не засуджувати, зазначивши, що це нескладне правило може стати «двома лептами» євангельської вдовиці, які прийме Господь і відновить мир в Україні.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Великий пост
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
7476

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар