Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Щоб воскреснути, потрібно просто щиро вірити»: відбулася духовна бесіда з прот.Олександром Авдюгіним

Версия для печатиВерсия для печати
27 березня 2014 | Події

26 березня у Духовно-просвітницькому центрі Кафедрального собору на честь Воскресіння Христового відбулася великопісна бесіда з протоієреєм Олександром Авдюгіним – настоятелем храму святих Іоакима і Анни в місті Ровеньки (Луганської області), магістром богослов’я, письменником, автором кількох книг та відомим блогером, публікації якого щодня зміцнюють віру православних християн та допомагають їм у духовному житті. Приємним враженням для всіх присутніх стала оригінальна тема зустрічі: «Ми всі воскреснемо!»

Кожен учасник бесіди зміг згадати і глибше зрозуміти головну розраду та надію людства – Світле Воскресіння Христове та майбутнє воскресіння кожного з нас. Отець Олександр розповів про значення Воскресіння в житті людини, і що необхідно для досягнення вічної радості зі Христом.

«Чтобы воскреснуть, нужно просто искренне верить, – відмічає батюшка, – даже если мы не знаем всех догматов веры».

«Каждый из нас – неповторимый абсолютный эксклюзив. Если мы сможем приумножить наши таланты, это и будет залогом нашего Воскресения».

Крім того, цього тижня священик Олександр Авдюгін випустив нову книгу оповідань під назвою «Батюшкин грех и другие рассказы». Батюшка розповів, як створювалася книга, та зачитав дещо зі своїх творів. Наприкінці зустрічі кожен бажаючий отримав відповіді на свої запитання.

У ці духовно насичені дні, в час Великого посту, всі ми з нетерпінням і трепетом готуємося до зустрічі з Воскреслим Спасителем. Бесіда з отцем Олександром зміцнила всіх присутніх на непростому шляху до Воскресіння та надихнула на нові досягнення для здобуття цієї захоплюючої висоти для всіх, хто слідує за Христом – «Ми всі воскреснемо!»

Символічно, що споруджуваний у столиці головний духовний та адміністративний центр Української Православної Церкви – Кафедральний собор – зводиться саме на честь Воскресіння Христового.

Колектив Духовно-просвітницького центру щиро вдячний отцю Олександру за прекрасну бесіду, бажаємо Божої допомоги, сил і натхнення у активних трудах батюшки на ниві Христовій, й сподіваємося на подальші духовні зустрічі.

***

Наступна Великопісна бесіда у галереї «Соборна» відбудеться вже 2 квітня. З Божою милістю, гостем зустрічі стане протоієрей Віталій Ейсмонт, настоятель Покровського храму села Холосно (Овруцької єпархії), православний журналіст, ведучий телепрограми «Православне слово».

soborna.church.ua

Луганська єпархія
Протоиерей Александр Авдюгин
Великий пост
Духовно-просветительский центр при Воскресенском кафедральном соборе
Кафедральний собор на честь Воскресіння Христового

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4244

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар