Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Що таке Православіє? — Сьогодні сучасний погляд на питання представить Антуан Аржаковський на лекції у ВПУ. Початок — 16.00

Версия для печатиВерсия для печати
19 лютого 2018 | Події | Архів

19 лютого Відкритий православний університет запрошує на лекцію всесвітньовідомого французького богослова-науковця Антуана Аржаковського.

Свій виступ пан Антуан присвятив питанню «Що таке Православіє?».

 Антуан Аржаковський

Як сучасний мислитель і богослов він пропонує нові шляхи розуміння православ'я, відкриваючи його глибину і багатовимірність. Він досліджує зміну розуміння поняття «православ'я» в історичній динаміці двох тисячоліть з богословської, філософської, соціально-політичної і духовної точок зору, пропонуючи несподіваний і масштабний синтез. Православ'я одночасно розкривається як «правильне прославлення», «правдива істина», «вірна пам'ять» і «справедливе знання».
Публічна лекція Антуана Аржаковського презентуватиме ідеї, які містить 600-сторінкове видання «Что такое Православие?», яке було перекладене з французької та виходить у видавництві Дух і Літера.

***

Антуан Аржаковський — відомий французький історик і мислитель, випускник Сорбони та Вищої школи соціальних наук (EHESS) в Парижі. Викладав в європейських і американських університетах. Працював в Посольстві Франції в Україні. Заснував Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.
З 2011 року — директор з наукових досліджень Коледжу Бернардинців (Париж). Автор багатьох публікацій щодо православ'я, міжконфесійних стосунків та геополітичних процесів, в т.ч. відносин між Україною, Росією і Європою.

Антуан Аржаковський є вірним Російської архієпіскопії Константинопольського патріархату в Європі, до якої належали видатні православні філософи і богослови ХХ століття, такі як Микола Бердяєв, прот. Сергій Булгаков, прот. Василь Зеньковський, прот. Олександр Шмеман, прот. Микола Афанасьєв, монахиня Марія (Скобцова) та священномученик Димитрій Клепінін (дідусь Антуана по мамі).

Лекція і видання російською мовою.

Зустріч відбудеться 19 лютого (понеділок) в актовій залі Теплої Софії. Початок – 16.00.

Вхід вільний.

За матеріалами ФБ-сторінки заходу

ЧИТАЙТЕ І ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Перша лекція жовтня у ВПУ: 1 дебют, 2 лектори і багато духу реформ

Лекція Антуана Аржаковського, повна ВІДЕОверсія

О.Богдан Огульчанський та Антуан Аржаковський — про «Премудрість-online»: «В нас не буде повторення догматів»

Антуан Аржаковський
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2221

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар