Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

В Музеї української діаспори «Українська весна» — виставка картин Юрія Нагулка

Версия для печатиВерсия для печати
16 липня 2018 | Мистецтво | Архів

В Музеї української діаспори — «Українська весна». Це персональна виставка відомого українського митця, заслуженого художника України Юрія Нагулка.

 

Побачити картини можна до 18 липня, а в останній день заходу —  поспілкуватися з автором робіт. О 18.00 у виставковому просторі музею відбудеться зустріч із Юрієм Нагулком у форматі artist talk. Художник розповість про те, як з’явився задум виставкового проекту «Українська весна», про свої творчі пошуки, відповість на запитання.

«Хто ми? Звідки? Куди прямуємо? — не може триматися якоїсь однієї сторони великої історичної дороги. Не може опиратись лише на стовпи як однобоко правдивих, так і перекручених, облудних тверджень-поглядів на наше минуле і на наше сьогодення. Ми маємо одну вісь, круг якої твориться жива спіраль нашого сьогодення… Про все це кожен з бажаючих може поговорити, як з автором картин, так і з потенційними духовними співавторами чи опонентами...», — написав у себе на ФБ-сторінці Юрій Нагулко.

У музеї представлено живописні роботи художника останніх років, які відображають його творчі й духовні пошуки та об’єднані ідеєю і настроєм особливого духовного піднесення та оновлення, — природно-фізичного та метафорично-позачасового водночас.

Творчість Юрія Нагулка добре відома поціновувачам сучасного українського образотворчого мистецтва. Його картини викликають постійний інтерес та мають велику кількість шанувальників, адже художник звертається до образів та сюжетів, які близькі —сучасникам. Роботи митця — це захоплююча подорож-розповідь про буремне минуле і драматичне сьогодення нашої прадавньої української землі, в особливому часопросторі якої живуть і взаємодіють історичні постаті, вигадані істоти та реальні люди, впізнавані та незнайомі.

Твори Юрія Нагулка належать до яскравих зразків сучасного українського національного мистецтва, у його картинах відчувається вплив і традиційної української ікони, і народної картини, а особливо мистецтва українського бароко з його декоративністю та духовним змістом.

Персональна виставка Юрія Нагулка «Українська весна» триватиме по 18 липня 2018 р. в Музеї української діаспори за адресою: Київ, вул. Московська, 40 б

Вхід на захід за квитками на виставку (ціна — 25 грн., пільговий — 10 грн.).
Довідки за телефоном: (044)280 64 18.

За матеріалами ФБ-сторінки Юрія Нагулка та Музею української діаспори

Юрий Нагулко

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
738

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар