Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ПОСПІШАЙТЕ! Розпочато реєстрацію колективів на участь у IV Різдвяному фестивалі «Віфлеємська зірка»!

Версия для печатиВерсия для печати
10 грудня 2014 | Події | Архів

Проповідуючи вічну Христову Істину людям, що живуть у мінливому світі, Церква робить це через культурні форми, властиві сучасності, нації, різним соціальним групам. Вона долучає до цієї роботи людей культури та мистецтва, закликаючи їх: «Перетворюйтеся оновленням розуму вашого, щоб вам пізнати, що є воля Божа, благая, бажана та досконала» (Рим.12.2).

Виходячи з цього, у 2011 р. з благословення Блаженнішого Митрополита Володимира настоятеля Кафедрального собору УПЦ, Духовно-просвітницький центр собору ініціює проведення тематичного різдвяного фестивалю «Віфлеємська зірка».

Основні цілі проведення фестивалю: звеличити красу та багатогранність Богом створеного світу; показати традиції православ`я та їх розвиток у сучасності щодо різних видів мистецтв, як то художнє слово, література, хореографія, музика, співи та інше;сприяти відродженню традиційної православної культури України, заснованої на високих ідеалах Істини, Добра та Краси; у творчо обдарованих дітей пробуджувати бажання служити Богу та людям своїм талантом і здібностями; сприяти вихованню молодої людини за традиціями православ`я, розвитку її особистості, талантів, розумових здібностей; зміцнювати дружні та творчі контакти між учасниками фестивалю; сприяти задоволенню потреб населення у додаткових культурно-просвітницьких заходах духовної, високоморальної спрямованості.

Давайте ж за допомогою Божою разом відроджувати духовність у нашому суспільстві, зміцнювати моральне підгрунтя та відтворювати православні традиційні цінності – основу національної самосвідомості українського народу і самобутності нашої культури.

Для участі у фестивалі потрібно подати заявку-анкету до 18:00 30 грудня 2014 р.
Заповнені анкети приймаються за адресою: м. Київ, Залізничне шосе, 3 (галерея «Соборна») тел.:(098) 999 25 83, (044)529 03 59 або на e-mail: ksenia_zozyla@ukr.net

Положення та анкета – у прикріпленому файлі.

За матеріалами сайту soborna.church.ua

Приєднані документи: 
Різдвяний фестиваль «Віфлеємська Зірка»
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2097

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар