Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Розпочалися заняття в новій групі курсу «Пологи в радість» при галереї «Соборній» у Києві

Версия для печатиВерсия для печати
23 листопада 2015 | Сім’я

Кожна вагітність – дарунок від Бога. Змінюється жінка, яка чекає на дитину. В її лоні створюється нове життя, нова людина з унікальними талантами та можливостями. У майбутніх батьків виникає багато запитань: «Чи зможемо народити дитину природньо? Як правильно харчуватись під час вагітності? Як готуватись до пологів? Як поводитись в різних періодах пологів? Як дбати про духовне життя під час вагітності? Як доглядати за немовлям?» та багато інших.

Нова група курсу «Пологи в радість» зібралась та почались заняття, сповнені корисної інформації, спілкування та нових знань, корисних для майбутніх мам і тат та для маленьких, які мирно сплять в животиках. На занятті майбутні мами й тата цього разу вивчатимуть, як саме харчуватися під час вагітності, які продукти потрібно включити в раціон та яких слід уникати. Майбутні батьки навіть складатимуть корисне меню для вагітних.

На заняття завітав та благословив учасників протоієрей Димитрій Черкашин, настоятель храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці в селі Глібівка Вишгородського району, багатодітний батько 12 дітей, 6 з яких – прийомні. Отець Димитрій благословив майбутніх мам і тат та сказав: «Головне, мої дорогі, не бійтесь нічого. Вагітність — це дар, народження — природній процес. Всі народжували і ви народити і будете потихеньку вчитися доглядати дитину. Уповайте на Бога. Дуже радий, що тут у вас є можливість навчатися та спілкуватися».

Нагадаємо, курс «Пологи в радість» – лекційно-практичний курс, що допомагає підготуватися до пологів та батьківства, є інтерактивним та цікавим, корисним та сповненим приємних моментів, зустрічей, творчості та вражень. Курс включає 12 тем, що піднімають всі аспекти вагітності, розвитку внутрішньоутробного малюка, пологів, догляду за дитиною, грудного вигодовування.

З майбутніми батьками працюють:

Іванна Братусь – автор-ведуча курсу «Пологи в радість», к.пед.н., православний психолог, спеціалізація «пре- та перинатальна психологія та психологія батьківства», стажувалась в акушерських службах Великої Британії, працює в цій сфері 15 років, автор статей та тренінгових курсів.

Артем Чернов – лікар акушер-гінеколог, спеціаліст кафедри акушерства і гінекології НМАПО ім. П.Л. Шупіка, працює в пологовому будинку № 1.

Марія Лукаш – лікар-педіатр, алерголог.

В курсі беруть участь клірики різних храмів Київської єпархії, які діляться своїм батьківським досвідом та дають духовні настанови.

Подбати про свого малюка до народження ви можете долучившись до занять в галереї «Соборна» (Київ, М.Либідська, Залізничне шоссе,3 ).

Для участі потрібно зареєструватися: (044) 529 03 59.

За матеріалами facebook.com

Іванна Братусь
Артем Чернов
Марія Лукаш
Протоієрей Димитрій Черкашин
сім’я
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2234

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар