Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Розмови про легалізацію в Україні проституції: невже лише Церква проти? — Коментар протоієрея Георгія Коваленка

Версия для печатиВерсия для печати
21 серпня 2015 | Коментарі

В Україні можуть легалізувати проституцію, — про це, зокрема, повідомило 20 серпня «Радіо Свобода».

МВС — не проти. «Якщо піти на такий крок, зменшиться і рівень криміналу загалом, зазначають правоохоронці. А експерти констатують: в Європі повії є соціальними працівниками, і таку практику слід запровадити в Україні», — ідеться у матеріалі.

Проституція приносить в Україні заробіток не лише повіям і сутенерам, а й правоохоронцям, які покривають злочини, пов’язані з наданням сексуальних послуг. Це визнають у Міністерстві внутрішніх справ. Щоб змінити таке становище, можливо, варто легалізувати проституцію, заявив начальник міліції Києва Олександр Терещук. «Я підтримую (легалізацію)», – сказав він «Українським новинам». 

Директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко у коментарі Радіо Свобода підтвердив, що правоохоронці не заперечують проти узаконення торгівлі тілом. Але змінити Кримінальний кодекс може винятково Верховна Рада.

Кримінальний журналіст Олег Єльцов у коментарі Радіо Свобода пояснив, чому варто узаконити торгівлю тілом: «Проституцію, безумовно, треба легалізовувати. Нехай ці дівчата чи ті чоловіки вирішують самі, з ким їм спати, коли і за скільки, безкоштовно чи за гроші. Те, що це знизить рівень кримінальних злочинів, це абсолютно вірно, адже самі повії стають предметом кримінальних злочинів, коли їх грабують, наприклад… За кордоном, у тій самій Європі, куди ми так всі прагнемо потрапити, повії – це соціальні працівники. Вони і пенсію отримують. Вони обслуговують інвалідів. У готелях – це частина сервісу. Я не думаю, що у 21 столітті треба доводити, що проституція мусить бути легалізована… Наші політики розбещують нашу молодь, жінок, суспільство більше, ніж будь-яка повія».

Тим часом представники Церкви виступають проти узаконення цієї діяльності, вважаючи її аморальною. «Церква позитивних результатів можливої легалізації проституції не вбачає. Проституція – це гріх. Є заповідь Божа «Не перелюбствуй». Проституція – це пряме порушення заповіді», — такий коментар протоієрея Георгія Коваленка, голови Синодального просвітницького відділу УПЦ, наводить «Радіо Свобода».

 «Невже я один — проти?! І невже тільки мені здається, що некоректно порівнювати повій із соціальними працівниками?!» — написав на своїй сторінці в фейсбуці протоієрей Георгій Коваленко.

 «До коротенького коментаря, сказаного пізно ввечері за родинним столом, хочу додати, що, на мою думку, проституція це не тільки гріх, але й сексуальне рабство і работоргівля, незалежно від того легальна вона, чи нелегальна», — також зазначив він.

Протоиерей Георгий Коваленко

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3435

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар