Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Розбита тарілка та дружба за 15 хвилин — у Софії Київській розпочалися зйомки «Сари»

Версия для печатиВерсия для печати
03 травня 2017 | Події

Днями у Національному заповіднику «Софія Київська» студія «Казка Продакшн», Відкритий Православний Університет та Школа Анни Ярославни розпочали зйомки короткометражної дитячої стрічки «Сара».

«САРА». Історія одного життя, в якому зустрілися різні релігії

Як і годиться, за доброю кінематографічною традицією перед початком зйомок учасники написали на тарілці свої імена, назву фільму і… розбили її. Уламки швидко розійшлися по руках — і на пам’ять, і для здійснення наступного кроку — знову склеїти їх на прем’єрі стрічки.

Зйомки проходять на території Національного заповідника. Дія фільму відбувається у ХІХ ст. А головними дійовими особами є подруги — Сара та Марія.

У ролі дорослої Сари — відома єврейська співачка і артистка, львів’янка Олександра Соміш. Тож у стрічці ми почуємо автентичні старовинні єврейські пісні в її виконанні.

У ролі дорослої Марії — випускниця Київського міжнародного університету (Інститут театру, кіно і телебачення) Вікторія Сірак.

Юних Сару і Марію виконують Ліза Махотіна та Маша Черниш. Також у зйомках задіяні київські школярки — в ролях учениць церковнопарафіяльної школи, де і відбуватимуться основні події.

Режисер стрічки Олена Каретник розповіла, що дітям весь процес дуже подобається: «У захваті і їхні батьки. Під час зйомок з’ясувалося, що не всі (навіть кияни) бували на території Софії Київської. Під час перерв усі активно оглядають пам’ятки заповідника. А ще зараз діє багато виставок. Дуже цікавих. Тож для допитливих тут просто рай! Час зйомок проходить надзвичайно змістовно».

Найцікавіше, що дівчата, які грають маленьких Сару та Марію, вперше побачилися на знімальному майданчику. «Ми трохи хвилювалися, як складеться контакт Лізи та Маші —їм же треба грати міцну дружбу, найкращих подруг!» — розказала Олена. — «Тож перед ними постала перша акторська задача: подружитися за 15 хвилин. І вони подружилися. Та так, що в кінці першого знімального дня їм було сумно розставатися. Ми попали в типажі!» Ліза з Бердянська, приїздить на зйомки до Києва спеціально. І поза знімальним майданчиком у дівчат немає додаткових можливостей для тісного спілкування.

Наразі репетиції і зйомки тривають, і попереду, сподіваємося, багато цікавих і насичених подіями днів.

Фото з ФБ-сторінки Дарії Гірман та Олени Каретник

Елена Каретник
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Школа Анни Ярославни

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3095

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар