Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Російська православна армія» не має жодного відношення до УПЦ ― речник ВЗЦЗ прот.Миколай Данилевич

Версия для печатиВерсия для печати
04 листопада 2014 | Коментарі

«Так звана «Російська православна армія», що діє на Донбасі, не має жодного відношення до Української Православної Церкви», ― зазначив у коментарі заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

«Судячи з наявної у ЗМІ інформації про цю організацію, можна зробити висновок, що це люди, які банально використовують елементи православної віри для своєї ідеології. А також слово «православна» для назви своєї організації. При цьому не маючи нічого спільного з Православною Церквою.

Науковці, з якими мені довелося спілкуватися, говорять, що так звана «Російська православна армія» по своїй суті дуже нагадує так звану «Ісламську державу Іраку та Леванту».

Залишається сподіватися, що ці люди припинять компрометувати Українську Православну Церкву своїми самоназвами та діями».

***

Раніше, 17 жовтня 2014 на форумі «Религия и мир», що проходив у Москві, релігійні лідери заявили про необхідність об’єднати зусилля проти екстремізму під релігійними лозунгами.

Зокрема, митрополит Бєлгородський і Старооскольський Іоанн (РПЦ) сказав: «Мы видим, как «Исламское государство» вырывает из ислама удобные для себя постулаты, которые в руках этих людей превращаются в оружие уничтожения. И никто уже не понимает, что истинный ислам говорит о другом…

Так выдернутые из доктрин отдельные высказывания становятся экстремистским инструментарием».

Протоиерей Николай Данилевич
Русская православная армия
экстремизм

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3484

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар