Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Роковини від дня загибелі архімандрита Лонгина (Чернухи) вшанували в Києво-Печерській Лаврі. ФОТОРЕПОРТАЖ

Версия для печатиВерсия для печати
08 серпня 2014 | Події

Уже рік, як немає з нами доброго друга і колеги архімандрита Лонгина (Чернухи). 7 серпня 2013 року в автокатастрофі трагічно обірвалося його життя, але продовжують жити його численні проекти, задуми, добрі починання.

Читайте також:

Церковна православна газета, головним редактором якої він був багато років, посібник з християнської етики для школярів «Дорога добра» у його співавторстві, недільна школа в Києво-Печерській лаврі, учні якої виросли і привели вже своїх дітей на навчання до батюшки. Та багато-багато іншого.

А ще продовжує жити любов у серцях людей, яких він духовно опікував, наставляв і підтримував. Усі вони зібралися в день роковин в Успенському соборі на Божественну літургію. Настоятелі київських храмів та численні віряни, викладачі, журналісти, режисери і письменники молилися за упокій його душі. А ще — ділилися своїм досвідом життя без нашого отця Лонгина.

***

Добро, милосердя, щирість, відданість, любов… Саме такі почуття постають у пам’яті, коли пригадуєш цю людину. І саме ці якості так раптово стали дефіцитом в нашому суспільстві.

Біля могили архімандрита Лонгина на братському цвинтарі в Києво-Печерській Лаврі, після панахиди в роковини його смерті люди знову і знову говорили про те, наскільки за цей рік змінилося все навколо. І як усім нам важко від цих перемін.

Читайте невдовзі на нашому сайті.

Архимандрит Лонгин (Чернуха)
спочилі

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6906

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар